Pagrindinis > Kita > Startuoja Darnaus vystymosi tikslų viešinimo kampanija #PasaulisPo1Stogu

Lietuvoje vos 1 iš 16 apklaustųjų žino apie Darnaus vystymosi tikslus (ang. Sustainable Development Goals), pasaulyje egzistuojantį ambicingą planą, kuriam pritaria visų 193 Jungtinėms Tautoms priklausančių valstybių vadovai, kaip per artimiausius penkioliką metų panaikinti skurdą, nelygybę ir efektyviai kovoti su klimato kaita. Tačiau įgyvendinant Darnaus vystymosi tikslus, svarbus ne tik vyriausybių ir tarptautinių organizacijų vaidmuo- šiek tiek pakoregavę savo kasdieninius įpročius prisidėti ir lemti didžiulius pokyčius gali kiekvienas pasaulio gyventojas.

Todėl iki pat 2018-ųjų Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma (NNVBO Platforma) (www.pagalba.org) aktyviai viešins Darnaus vystymosi tikslus, Lietuvos ir kitų išsivysčiusių pasaulio šalių įsipareigojimus juos įgyvendinti, o taip pat ir kiekvieno iš mūsų indėlį jų siekiant. Kviečiame sekti naujienas žiniasklaidoje ir socialinėse medijose  naudojant grotažymes #PasaulisPo1Stogu, #DVTikslai bei NNVBO Platformos tinklapyje, dalyvauti viktorinose, protmūšiuose, renginiuose, o ryžtingiausius tapti GLEN savanoriais ir tiesiogiai savo darbu padėti besivystančiose pasaulio šalyse.

 

Projektą „Pasaulis po 1 stogu “ įgyvendina Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma (NNVBO Platforma). Projektas finansuojamas Užsienio reikalų ministerijos  Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

Daugiau informacijos: www.pagalba.org

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*