Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Startuoja konkursas Žalioji palangė

Startuoja konkursas „Žalioji palangė“. Darbus konkursui reikia pateikti: ikimokyklinukams ir 1–12 klasių mokiniams iki 2014 m. gegužės 9 d., o suaugusiesiems iki 2014 m. rugpjūčio 31 d.

Pavasaris – tai gamtos atgimimas. Mėgstantys daržininkauti tik ir laukia tos akimirkos po žiemos, kai galės savo rankomis paliesti dirvą, pasodinti ir pasėti pirmuosius augaliukus. Daržininko butas pavasarį virsta inkubatoriumi, kur daiginami įvairūs augalai būsimam daržui. O neturintys daržo augalus augina tiesiog ant palangių, kurios augalams ūgtelėjus gali atrodyti išties įspūdingai.

Pavasariniai žalumynai, prieskoninės žolelės, paprasčiausi sužaliavę svogūnai, pamerktos lazdyno šakelės ar pirmieji žydintys augalai džiugina mūsų kūną, protą ir sielą. Augalų auginimas net ir namie leidžia mums geriau suvokti savo tamprią jungtį su žeme. Taigi, savo namuose, mokykloje ar vaikų darželyje pabandykime įkvėpti šiek tiek pavasarinės dvasios įkurdami savo Žaliąją palangę.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius bei naujos kartos Lietuvos žaliųjų susivienijimas Žali.lt kviečia įvairaus amžiaus entuziastus, mokinius, darželinukus ir jų šeimas pavasarį dalyvauti ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkurso eiga ir tvarka aprašoma nuostatuose. Darbus konkursui reikia pateikti: ikimokyklinukams ir 1–12 klasių mokiniams iki 2014 m. gegužės 9 d., o suaugusiesiems iki 2014 m. rugpjūčio 31 d.

Tad sutvarkę savo palangę, ją nufotografuokite ir siųskite vieną nuotrauką su trumpu aprašymu mums elektroniniu paštu zaliojipalange@gmail.com. Geriausių darbų nuotraukas galėsite pamatyti ir už jas balsuoti socialinio tinklo „Facebook“ Gamtinio ugdymo skyriaus puslapyje bei Žali.lt „Facebook“ puslapyje. Taip pat kviečiame apsilankyti oficialiame LMNŠC tinklapyje, Žali.lt internetinėje svetainėje bei konkurso partnerių puslapiuose.

2014 m. gegužės 24 d. išrinksime konkurso nugalėtojus mokinių bei ikimokyklinukų grupėse, o geriausių darbų autoriai bus kviečiami į VU botanikos sode Kairėnuose vyksiantį konkurso baigiamąjį renginį ir bus apdovanotiLietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, VU Botanikos sodo ir Žali.lt diplomais ir dovanomis. Suaugusiųjų kategorijos nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2014 m rugsėjo 24 d.

Mano zalioji palange_nuostatai

2 Comments, RSS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*