Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Rengiamasi naujų bendruomenės daržų įkūrimui

„Taisyk ratus žiemą, o roges vasarą“ – šiuo principu vadovaujasi ir Susivienijimo Žali.LT nariai. Todėl šiandien, vasario 12 d., 18  val. kviečia vilniečius atvykti į Caif Cafe, Gedimino pr. 37, Vilniuje. Čia, baigiamajame programos „Veiklus jaunimas“ finansuojamo projekto „Bendruomenių daržas“ renginyje, bus pristatyti miesto daržų rezultatai, planuojami ateities darbai.

„Pavasaris ateis netrukus, todėl svarbu jau ruoštis kurti naujus daržus. Po pristatymų Kaune ir Klaipėdoje tikimasi, kad jie pavasarį sužaliuos ne tik Vilniuje“, – sako projekto įgyvendintojas Donatas Vaičius.

Pasak jo, jei viskas susiklostys gerai ir nebus pasipriešinimo iš valstybinių institucijų, Vilniuje turėtų įsikurti dar didesnis daržas nei buvo iki šiol.

„Šiuo metu mąstome apie palankiausią vietą. Svarbiausia surasti aktyvią bendruomenę, kuri norėtų burtis bendrai veiklai. Be to, būtina rasti tam tinkamą vietą, gauti leidimus. Vis dėlto, neabejojame, kad didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas bus tęsiamas ir toliau“, – teigia Žali.Lt koordinatorius Martynas Norbutas.

Planuojama, kad šiemet pirmasis daržas turėtų įsikurti ir Klaipėdoje. Daržų tradicija turėtų būti tęsiama Kaune. Vilniuje Susivienijimo Žali.LT aktyvistai daržus kūrė jau antrus metus iš eilės. Pirmaisiais metais daržas žaliavo Pilaitėje, antraisiais metais – Pilaitėje ir Antakalnyje. Praėjusiais metais daržas įkurtas ir VDU kiemelyje.

Informaciją apie renginį galima rasti čia – https://www.facebook.com/events/584382334985350/

EU_flag_progryia_LT-01

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*