Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Pilaitės daržo talka

Mieli kolegos,

Kviečiame šių metų gegužės 14 d. 18 val. visus galinčius ir norinčius prisijungti prie mūsų Žali.Lt pirmojo daržo talkos, tęsdami jau ketvirtus metus iš eilės puoselėjamas bendruomeniškumo,  ekologinio sąmoningumo ir tausaus vartojimo skatinimo tradicijas.

Kartu su Pilaitės bendrumenės daržininkais, aktyviomis mamomis, darželinukais ir Beepart bendruomene pasodinsime atsineštų pačių išpuoselėtų augalų daigus, pasėsime įdomių augalų sėklas ar kitaip prisidėsime prie daržininkystės talkos  darbų. Kiekvieno jūsų dalyvavimas ir pagalba labai reikalingi.f

Prisijunkime prie savo pirmojo bendruomenės, draugystės ir aplinkai draugiško gyvenimo mieste skatinimo ir puoselėjimo aktyviai, palaikydami ir toliau augindami bei tobulindami šią kilnią idėją.

Renginys vyks šalia kultūros centro Beepart Vydūno ir Smalinės gatvių sankirtoje. Prašome pagal galimybę atsinešti savo išaugintų daigų ar daržovių sėklų.

Po talkos vaišinsimės savo atsineštinėmis vaišėmis. Na, o kas norės, galės prisijungti prie. Beepart dirbtuvėse šį menesį vykstančios lietuviško kino klasikos peržiūros ir pasižiūrėti nuo19.15 val. rodomą A. Puipos režiatsisiųstisuotą filmą.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*