Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Paskaita “Ką mums atneš laisva prekyba tarp JAV ir ES?”.

Tęsiant susivienijimo „Žali.lt“ organizuojamą seminarų-diskusijų ciklą bendruomeniškumo tematika, kviečiame šių metų spalio 30 d. 18 val. pasiklausyti Žali.lt nario Andrejus Gaidamavičius paskaitos GMO tematika.

Vokietijos BASF kompanija šių metų pradžioje pranešė besitraukianti iš Europos rinkos dėl visuomenės nepakantumo GMO. Šią vasarą JAV korporacija MONSANTO nustebino pareiškimu, kad nebesieks Europoje įteisinti naujas GMO veisles. Naftos kompanija CHEVRON šį rudenį paskelbė pasitraukianti iš skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos konkursų Lietuvoje ir Rumunijoje. Tai tik kelios korporacijos, kurios nuolat mus laikė įtampoje ir dabar staiga… dingo. Bet džiaugtis, anaiptol, nėra dėl ko. Kaip ir jūros atsitraukia prieš didelį cunamį, taip ir didieji gamtos teršėjai tik trumpam paliko mus ramybėje. Jie laukia svarbiausio – numatomos pasirašyti laisvos prekybos sutarties tarp JAV ir ES. Ši Andrejaus Gaidamavičiaus paskaita bus apie tai, kad nuo šiol mes turime tik vieną aplinkosaugos problemą, tikrą problemą – šią sutartį. Naujausios žinios tiesiai iš Berlyne vykusio Žemės draugų susitikimo. Ir kvietimas plataus masto pasipriešinimo kampanijai, kuriai jau mobilizuojasi visos Europos aplinkosaugos organizacijos.

Renginys vyks Vilniaus g. 22/1, Vilniuje, restorano „Mano Guru“ patalpose.

Po paskaitos vyks diskusija, taip pat Žali.lt trečiadieninė sueiga, aptariant aktualius žaliuosius klausimus, pasirengimo forumams ir visuotiniam susirinkimui organizacinius planus, piimant naujus narius.

Seminaro dalyvių laukia vaišės.

Visi kviečiami aktyviai dalyvauti, išklausyti įdomios temos, padiskutuoti išsakyti savo mintis ir idėjas, apsitarti, pabendrauti.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*