Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Apie mus rašo: Vilniuje išdygo naujas miesto daržas

Trečiadienį aplinkosaugai neabejingi žmonės iš įvairių Vilniaus vietų susirinko į Pilaitės daržo įkūrimo šventę. Jos metu pasodinti sodinukai ir pasėtos sėklos. Tačiau tai dar ne pabaiga – miesto daržus ketinama kurti ir kituose Vilniaus mikrorajonuose.

Penktadienį Žali.LT nariai ir jaunieji savanoriai rinksis šalia Žvėryno tilto, tarp Mickevičiaus, Vytauto ir Liubarto gatvių, kur bus kuriamas miesto sodas.

„Pilaitėje įkūrėme daržą, kuriame augs daržovės. Projektu jau susidomėjo ne tik bendruomenės iš įvairių Vilniaus vietų, bet ir darželinukai, kurie taip pat pasodino sodinukus. Šiuo metu žengiame toliau – Žvėryne norime įkurti miesto sodą, kuriame derėtų obelys, agrastai, serbentai“, – sako „Veiklus jaunimas“ programos remiamo projekto dalyvis Donatas Vaičius.

Šiuo metu yra planuojama miesto daržus įrengti ir dar keliuose Vilniaus vietose, tariamasi su bendruomenėmis. Mat bendruomeniškumas – organizatorių prioritetas.

„Miesto daržas – tai ne tik būdas parodyti kaip auga daržovės, o suburti visus kartu bendrai veiklai“, – tikina projekto konsultantas M. Norbutas.

grynas.lt informacija

EU_flag_progryia_LT-01

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*