Pagrindinis > Veiklos > Daržai > Anonsas: Žali.lt bendruomenės daržo renginys Antakalnyje

Įgyvendindami „Veiklaus jaunimo“ programos remiamą „Bendruomenės daržai“ projektą susivienijimo Žali.lt nariai toliau sėkmingai tęsia bendruomenės daržų maratoną, burdami Vilniaus miesto mikrorajonų bendruomenes vieningai veiklai ir mokydami miesto vaikus, sodininkavimo ir daržininkavimo paslapčių.

Jau antrus metus įrengę Pilaitės daržą, išpuoselėję Eduardo Balsio skverelį, iš kurio ilgapirščiai jau spėjo nugvelbti visas mūsų pasodintas žydinčias gėles, keliaujame į Antakalnį. Čia kartu su Antakalniečių bendruomenės aktyvistais ir šv. Roko ligoninės administarcija įrengsime dėžutines daržovių lysves Sapiegų parke. Kadangi ši idėja siejasi ne tik su bendruomeniškumo skatinimo ir edukacine programa, bet ir visuomenės sveikatinimu, žadame pasodinti ir vaistinių augalų. Kartu bus pasodinta ir keletas medžių bei krūmų, kurių vaisiai, lapai ar žiedai pripažinti vaistiniais ir naudojami gydomaisiais tikslais. Susodinti į alėją šalia įėjimo į parko teritoriją, šie jauni medeliai sukurs ir grožį, įnešdami gyvumo, šviežumo ir atsinaujinimo dvasią į brandaus istorinio parko visumą.

Daržo atidarymo renginys vyks birželio 11 d. 18 val. šalia Antakalnio seniūnijos pastato Antakalnio g. 17.

Renginio metu bus ne tik sodinamos daržovės ir medeliai, bet Žali.lt atstovai supažindins visuomenę su bendruomenių daržų projekto idėja, bei ekologinės žemdirbystės principais bei paslaptimis.

Kviečiame visus Antakalniečius ir svečius apsilankyti, prisijungiant prie renginio ir palaikant šią kilnią idėją.

EU_flag_progryia_LT-01

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*