Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Vilniaus miesto savivaldybė jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“

IMG_4437Vilniaus miesto savivaldybė šiemet ir vėl jungiasi prie pasaulinės akcijos – „Žemės valanda“ – ir kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą.

„Vilnius yra žalias miestas – net pusę jo teritorijos sudaro parkai ir žaliosios erdvės. Kviečiu visiems kartu saugoti žaliąjį Vilnių – dažniau pagalvoti apie alternatyvias transporto priemones, trumpus atstumus įveikti pėsčiomis ar dviračiu. Jau atnaujinome 6 kilometrus dviračių takų, o per šiuos ir kitus metus nutiesime dar 25 kilometrus naujų. Rūpinamės ir pėsčiaisiais – pernai įrengėme 9 km naujų ir sutvarkėme 3 km nusidėvėjusių šaligatvių“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Kaip ir kasmet, Vilniaus mieste numatyta nemažai renginių, skirtų Žemės dienai paminėti. Kovo 17 d. 10 val. VILNIUS_WHITE_RGBEuropos aikštėje bus iškelta Žemės vėliava. Dalyvaus darželių ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai, kurie parengė šiai progai skirtą inscenizaciją. Kovo 21 d. Vilniaus miesto savivaldybėje vyks konferencija „Visuomenės aplinkosauginio ugdymo įžvalgos“. Kovo 23 d. Vilniaus miesto savivaldybėje vyks seminaras pedagogams „Žaliosios edukacinės erdvės – įvairovė ir darna“. Švietimo įstaigose vyks Žemės dienos minėjimai, šiai datai skirtos pamokos. Kai kurių įstaigų mokiniai ir pedagogai įsijungė į renginį „Šokis Žemei“, kurio generalinis globėjas yra asociacija „Gyvoji planeta“.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*