Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Viešbučiai ir restoranai, barai jungiasi prie Žemės valandos

Viešbučiai jungiasi prie „Žemės valandos“ (dar gali būti papildyta):

unnamed

Park Inn by Radisson Vilnius registratūroje ir vestibiulyje išjungs šviesas ir uždegs žvakes. Park Inn by Radisson Kaunas sumažins ar išjungs bendrų patalpų apšvietimą, pakvies savo svečius į vakarienę žvakių šviesoje, taip pat svečiams dalins informacines skrajutes su patarimais, kaip paprastais veiksmais (ištraukiant nenaudojamus įkroviklius iš kištuko, išjungiant vandenį kai valosi dantis ir t.t.) galima sumažinti energijos ir vandens sąnaudas, taip tausojant gamtą.Logo_IBISstyles_CMJN

 IBIS Styles Vilnius hotel jungiasi prie akcijos.

hotel logoBabilono viešbutis ir restoranas valandai išjungs koridorių, lauko apšvietimą bei uždegs žvakes.

Untitled-1„Best Western Santaka“ prisijungia prie iniciatyvos ir išjungs pastato apšvietimą, taip pat apšvietimą viešbučio bei restorano viduje (uždegs žvakes), taip pat kvies visus viešbučio svečius prisijungti prie „Žemės valandos“ bei savo kambariuose išjungti šviesą.

verandos-logo-v2Svetainė-baras „Veranda“ „Žemės valandos“ metu išsijungs salėje šviesas ir uždegs žvakes.

araratViešbutis – restoranas „Ararat“ prisijungs prie akcijos ir restorane bei viešbutyje, kur bus galima, išjungs šviesas, uždegs žvakes.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*