Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Tauragė jungiasi prie Žemės valandos

indexTauragės rajono savivaldybė kovo 19 dieną jungiasi prie „Žemės valandos“ ir 20.30 val. išjungs šių objektų apšvietimą: Dariaus ir Girėno, Bažnyčių, Respublikos, Kudirkos, Vytauto gatvių, Pilies aikštės, Jono Kalvano parko, Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato.

meras_mTauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio komentaras:

Vykstanti klimato kaita yra viena didžiausių grėsmių žmonijai. Stebėdami vis dažniau pasaulyje kylančias gamtos stichijas, nusinešančias tūkstančių žmonių gyvybes, negalime likti abejingi. Nors turime būti atsakingi už savo Žemės išsaugojimą kasdien, džiaugiamės galimybe dalyvauti šioje akcijoje ir bent trumpam sumažinti Žemės taršą, atkreipti visuomenės dėmesį į ekologines problemas.

Žemės valanda mūsų gyvenime gali tapti ne akcija, o kiekvieno mūsų kasdienybe, jeigu atsisakytume aplinkai kenkiančių įpročių, skatinančių klimato kaitos procesus. Vaikščiokime pėsčiomis, važinėkime dviračiu, naudokime energiją taupančius elektros prietaisus, tausokime vandenį, rūšiuokime atliekas, pirkinius neškimės daugkartinio naudojimo krepšiuose. Mylėkime   savo gamtą ir Žemę.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*