Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Švenčionys jungiasi prie Žemės valandos

Svencioniu herbasŠvenčionių rajono savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ ir kovo 19-ąją šviesas išjungs šiose vietose:

Švenčionių mieste: Švenčionių miesto parke, Vilniaus g. 1, Rymo g. gyvenamųjų namų kvartale

Švenčionėlių mieste: Liepų g.

Pabradės mieste: Dubingėlės skvere, Vilniaus g. 1A, Saulės g., Projekto g., Vasaros g., Švenčionių g., Gėlių g., Bajorėlių g.

MerasŠvenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus komentaras: Globalios klimato kaitos padariniai jau pastebimi ir Lietuvoje: kyla vidutinė metinė oro temperatūra, daugėja ekstremalių gamtos reiškinių. Svarbu, jog siekdamas sustabdyti šiuos pokyčius, kiekvienas mūsų gali prisidėti prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimo mažinimo. Ir tai daryti galime kasdien. Tereikia neužmiršti išjungti nereikalingą šviesą ar nenaudojamus elektronikos prietaisus, iš lizdo ištraukti mobiliųjų telefonų kroviklius, naudoti daugkartinius pirkinių maišelius, rūšiuoti bei kompostuoti atliekas ir taip sumažinti į sąvartynus patenkantį jų kiekį.

Kviečiu visus prisijungti prie „Žemės valandos“ ir kovo 19 d. 20.30 val. vienai valandai išjungti šviesas savo namuose.

 

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*