Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Šiauliai jungiasi prie Žemės valandos

herbasŠiaulių miesto savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ ir kovo 19 d. nuo 20.30  vienai valandai išjungs apšvietimą Prisikėlimo aikštėje, Varpo gatvės atkarpoje nuo Aušros al. iki Vytauto gatvės ir teritorijoje prie šv. Petro ir Povilo katedros.

A_Visockas meras sveikinimuiŠiaulių miesto mero Artūro Visocko komentaras: Kasdien susidurdami su konkrečiais, mūsų artimiausią aplinką liečiančiais rūpesčiais, dažnai net nepagalvojame apie globalias problemas, tiesiogiai įtakojančias mūsų gyvenimus. „Žemės valanda“ ir yra tas metas, kada galime stabtelėti, pakelti akis virš kasdienybės ir paklausti savęs, o kokia ta mūsų Žemė, ką aš padariau, kad joje būtų geriau gyventi.

Manau, kad kuo toliau, tuo daugiau žmonių įsitikina klimato kaitos problema. Manau, kad apie tai reikia kalbėti kuo daugiau ir kuo garsiau ir įvairiuose lygmenyse. Būtina suvokti grėsmes ir ieškoti sprendimų.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*