Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Partnerystė – būdas keisti pasaulį

Šių metų kovo 19 d., 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai, vienas jų – sustabdyti klimato kaitą.

Lietuva prie šios akcijos prisideda jau keletą metus iš eilės. Pilietinės iniciatyvos „Žemės valanda“ koordinatoriai – Susivienijimas Žali.LT, bei jos partneriai – Europos Komisijos Atstovybė Lietuvoje, 2016 m. kovo 19 d., 20.30 val. kviečia Jūs prisidėti prie akcijos ar surengti savo renginį savo bendruomenėje.

Minėtą dieną Katedros aikštėje akcijos organizatoriai uždegs 1000 žvakių, kurios primins, jog kiekvienas iš mūsų gali prisidėti kovojant su klimato kaita.

Kovo 18 d. nuo 10 iki 12.30 val. akcijos organizatoriai Europos namuose taip pat surengs konferencija „Kova su klimato kaita po Paryžiaus konferencijos: iššūkiai ir perspektyvos“. Jos metu ministerijų, nevyriausybinių organizacijų atstovai dalinsis įžvalgomis, pristatys ateities planus.

LOGO CE_Vertical_LT_quadri

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*