Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Panevėžys kartu su „Žemės valanda“

PanHerbNaujasPanevėžio miesto savivaldybė jau penktą kartą jungiasi prie akcijos „Žemės valanda“ ir kovo 25 d. nuo 20.30 val. šviesas valandai išjungs Laisvės aikštėje, Elektros gatvėje ir kitose miesto gatvėse. Taip pat Savivaldybė ragina visas įmones, įstaigas, nevyriausybines organizacijas prisidėti prie akcijos ir vienai valandai sumažinti apšvietimą įstaigos patalpose bei prieigose.

Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas:

„Kviečiu visus panevėžiečius ne tik šiandien prisijungti prie šios akcijos, bet kad tai taptų jūsų kasdienybe. Rūpintis savo aplinka galime kasdien savo namuose, kieme, darbe. Tausokime gamtos išteklius, neterškime, rūpinkimės Žemės išsaugojimu kiekvieną dieną. Tad kviečiu visus aktyviai prisidėti gražinant mūsų miestą, mūsų šalį, mūsų Žemę ir dalyvauti akcijoje „Žemės valanda“.

-stasevicius-834Kovo 25 d. 20.30 val. Panevėžio miesto Laisvės a., šiaurinėje dalyje vyks „Ugnies teatras“, Žirgyno sporto klubo „Vilartas“ (Anykščiai) pasirodymai, teatralizuotas šiuolaikinių šokių grupės „Šokių oazė” pasirodymas, Panevėžio muzikos mokyklos būgnininkų, saksofonistų ansamblių koncertas..
Į šventę atvykime ekologiškai: pėstute, dviračiais, riedučiais ar net raiti.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*