Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Panevėžio rajonas jungiasi prie Žemės valandos

101101Panevėžio rajonas jungiasi prie  „Žemės valandos“. Kovo 19 d. bus išjungtas Panevėžio rajono savivaldybės pastato, 12  seniūnijų pastatų, 33 švietimo įstaigų pastatų (mokyklų, darželių) apšvietimai, 12 kultūros centrų pastatų apšvietimai. Šie pastatai išsidėstę po visą Panevėžio rajoną. Seniūnijos skelbimais informuos Panevėžio rajono gyventojus apie rengiamą akciją ir ragins prisidėti dalyvaujant.

meras Zagunis mazPanevėžio rajono mero Povilo Žagunio komentaras: Mums svarbu, kad klimatas būtų stabilus. Visa gamta, flora, fauna ir žmonija prisitaikiusi gyventi taip, kaip gyvename. Kaip reaguos Visata į besikeičiančią aplinką? Kokiu intensyvumu ji keisis? Kas gali atsakyti į šiuos klausimus? Abejonės, nežinomybė, atliekami dideli tyrimai, stebėjimai. Tik viena aišku, kad žmonių poveikis klimato sistemai neabejotinas.

Kad „ Žemės valanda“ truktų ilgiau, ne tik valandą, kiekvienas galime labai daug padaryti. Jei kiekvienas eilinis Žemės gyventojas pradėtų gyventi kitaip: rūšiuotų šiukšles, atliekas, cheminių elementų naudojimas žemdirbystėje būtų saikingas, mažinamas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas ir būtų perduodama ateinančioms kartoms, tai „ Žemės valandos“ neliktų. Tai turi tapti gyvenimo būdu, tuomet ta valanda netrunka valandą.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*