Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Panevėžio miestas jungiasi prie Žemės valandos

PanHerbNaujasPanevėžio miesto savivaldybė jau ketvirtą kartą jungiasi prie akcijos „Žemės valanda“ ir kovo 19 d. nuo 20.30 val. šviesas valandai išjungs Laisvės aikštėje, Elektros gatvėje. Taip pat Savivaldybė ragina visas įmones, įstaigas, nevyriausybines organizacijas prisidėti prie akcijos ir vienai valandai sumažinti apšvietimą įstaigos patalpose bei prieigose.

stasevicius mazaPanevėžio miesto savivaldybės mero Ryčio Mykolo Račkausko komentaras: kviečiu kiekvieną panevėžietį tapti „žalesniu“. Dažniau išjunkime elektros prietaisus, dažniau važinėkime dviračiais ar vaikščiokime pėsčiomis, nešiukšlinkime. Panevėžys visada garsėjo kaip vienas žaliausių Lietuvos miestų. Todėl noriu palinkėti panevėžiečiams pasistengti, kad jis taptų ir švariausiu Lietuvoje. Nepamirškime, kad visi parkai, skverai, miškeliai yra ne kažkieno, o kiekvieno iš jūsų, o tuo pačiu ir mūsų visų. Todėl pasistenkime jų neniokoti, nešiukšlinti. Tada tikrai visur bus gražu, švaru ir visi jausimės tikrais savo miesto šeimininkais. Kviečiu visus aktyviai prisidėti gražinant mūsų miestą, mūsų šalį, mūsų Žemę!ZEMES VALANDA 2016

Panevėžyje taip pat rengiamas specialus renginys. Renginio plakatą galima rasti čia.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*