Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Palaikant akciją „Žemės valanda“ valandai bus užgesintas apšvietimą visame Šilalės mieste

herbasPalaikant akciją „Žemės valanda“ valandai bus užgesintas apšvietimą visame Šilalės mieste.
Vyks Šilalės rajono jaunimo renginys „ Atgijusios Žemės Stichijos“.
• Laikas – Kovo 25 d. 20.00-22.00 val.
• Vieta – Šilalės rajono savivaldybės aikštė.
• Renginio metu Šilalės rajono jaunimas, nevyriausybinės organizacijos pasirodys vaidinime „Atgijusios Žemės Stichijos“.
• Renginio metu gyventojai tradiciškai susirinks po ilgo žiemos laikotarpio bundančioje ir pavasarėjančioje miestelio pagrindinėje aikštėje.

iBT47G8Y1Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus teigė:
„- Kodėl kiekvienam Lietuvos gyventojui svarbu kovoti su klimato kaita? Paskaitome, išgirstame, galbūt padiskutuojame apie klimato kaitos sukeliamas problemas, bet klausimas ar visi suvokiame, jog kiekvienas iš mūsų prie vykstančių pokyčių prisidedame savo buitimi ir gyvensena. Akivaizdu, kad turime pradėti galvoti apie tai, kas vyksta šiandien ir kas laukia rytoj, nes neatsakingas mūsų požiūris, veikla ir abejingumas supančiai aplinkai yra kenksmingas ne tik gamtai, bet ir žmogui. Rūšiuokime atliekas, nemeskime šiukšlių ant žemės, tiesiog – gyvenkime švariau. Galbūt tai skamba stereotipiškai, bet juk dažnai maži dalykai ir yra svarbiausi. Raginkime savo artimuosius, bendruomenės narius ir kt. saugoti žemę, nes planeta, kurioje gyvename yra tik viena, todėl privalome ja rūpintis, mylėti ir išsaugoti ateities kartoms“.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*