Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Neringa jungiasi prie Žemės valandos

Logotipas_Neringos savivNeringos savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ ir  kovo 19-ąją, šeštadienį, nuo 20. 30 val. vienai valandai bus išjungtas visų gatvių apšvietimas Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse. Taip pat savivaldybės administracija pakvietė gyventojus palaikyti akciją ir prie jos prisidėti kiekvienam priimtinu būdu – minėtą dieną ir valandą išjungiant šviesas bei elektros prietaisus savo namuose ar organizuojant bendruomeniškas iniciatyvas.

meras_n_mNeringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio komentaras: Baltijos jūros ir Kuršių marių skalaujamam Neringos kurortui ypatingai aktualūs aplinkosauginiai klausimai. Mokomės iš istorijos ir žinome, kokia gali būti pražūtinga žmogaus veikla. Prieš kelis šimtmečius iškirtus Kuršių nerijos miškų masyvus, pusiasalis virto smėlio dykyne ir tik vėlesnių, didžiulių žmogaus pastangų dėka – čia vėl buvo atkurta pusiausvyra. Turime suprasti, kad tvari ateitis kiekvieno mūsų rankose ir ši akcija dar vienas būdas apie tai kalbėti.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*