Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Kviečiame į konferencija „Kova su klimato kaita po Paryžiaus konferencijos: iššūkiai ir perspektyvos“

Tarptautinės iniciatyvos „Žemės valanda“ proga kovo 18 d., penktadienį, nuo 10 iki 12.30 val. Europos namuose organizuojama konferencija „Kova su klimato kaita po Paryžiaus konferencijos: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijos metu ministerijų, klimato ekspertai, nevyriausybinių organizacijų atstovai pasidalins mintimis ir ateities planais, kurie padės kovoti su klimato kaita. Programą galite rasti čia – konferencijos_programa .

Kviečiame Jus, bei jūsų kolegas dalyvauti konferencijoje. Renginio programa prisegta. Konferencija vyks Europos namuose, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g. pusės). Prašome iki kovo 14 d. užsiregistruoti į renginį el. paštu zali.vilnius@gmail.com .

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Visą informaciją apie „Žemės valandos“ renginius rasite čia – www.zemesvalanda.lt .

Taip pat kviečiame jus kovo 19 d. 20.30 val atvykti į Katedros aikštę, kur bus uždegta 1000 žvakių išdėliotų Žemės rutulio forma. Šia akcija atkreipsime visuomenės dėmesį į vis didėjančias grėsmes Žemei ir raginsime kiekvieną Lietuvos gyventoją prisidėti prie kovos su klimato kaita.
 LOGO CE_Vertical_LT_quadri    zali-logo

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*