Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Kupiškis jungiasi prie Žemės valandos

Herbas jpgKupiškio rajono savivaldybės administracija prisijungs prie Jūsų organizuojamos akcijos „Žemės valanda“. Planuojama, kad kovo 19 d. nuo 20 val. 30 minučių bus išjungtas apšvietimas Lauryno Stuokos Gucevičiaus aikštėje.Kupiškio rajono savivaldybės administracija. Justina Pujanauskienė

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir ekologijos skyriaus vyr. specialistės Justinos Pujanauskienės komentaras: „Žemės valandos“ idėja paliečia kiekvieną iš mūsų, kadangi jau dabar yra juntamos klimato kaitos pasekmės. Dažnėja ne tik stichinės nelaimės, bet neigiamas poveikis juntamas ir žemės ūkio sektoriuje, nyksta įvairios biologinės rūšys, plinta įvairios ligos ir epidemijos. Kiekvienas iš mūsų nors minutėlę susimąstęs apie daromą neigiamą poveikį aplinkai, gal būt nors minimaliai pakeitęs gyvenimo įpročius, prisidėtų prie klimato kaitos pokyčių mažinimo.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*