Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Klaipėda jungiasi prie Žemės valandos

Klaipedos_Logo_2000Klaipėdos miesto savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ ir kovo 19 d. vienai valandai išjungs apšvietimą Danės skvere ir prie Danės krantinių.

meras_mKlaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko komentaras: Ekstremalūs temperatūrų svyravimai ar vis dažniau Klaipėdos pajūrį talžančios audros – tai tik dalis pragaištingos žmogaus veiklos pasekmių, su kuriomis visi klaipėdiečiai susiduria jau šiandien.

Kasmet pasaulyje minima „Žemės valanda“ greičiau yra tik simbolinis, susimastyti kviečiantis aktas. Tad kovoti su klimato atšilimu  privalome kasdien, antraip ilgainiui sulauksime dar pražūtingesnių padarinių. O visi kartu mes tikrai galime nuveikti daug bei dar šiandien kartu ženkime bent mažą žingsnelį teigiamų pokyčių link – pakeiskime kasdienio keliavimo įpročius, atsakingiau naudokime energijos išteklius ar aktyviau rūšiuokime atliekas. Kartu siekime, kad „Žemės valanda“ pasaulyje truktų ilgiau nei tik 60 simbolinių minučių.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*