Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Kaunas jungiasi prie Žemės valandos

kaunas_logo_mazasKauno miesto savivaldybė jungiasi prie Pasaulinės akcijos ir kovo 19 d. 20.30 val. išjungs  pagrindinių Kauno miesto visuomeninės paskirties objektų apšvietimo įrenginius: Laisvės alėjoje, Rotušės aikštėje, Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios,  Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios (Vytauto Didžiojo bažnyčios), Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios ir Kauno miesto Savivaldybės pastato.GINTARAS-PETRAUSKAS_m

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas komentaras:  Kiekvienam iš mūsų turi rūpėti  kokiame pasaulyje gyvensime, gyvens mūsų vaikai ir anūkai. Norint, kad „Žemės valanda“ truktų ilgiau, ne tik valandą, reikia galvoti ne apie save, o apie savo aplinką ir aplinkinius: išjungti šviesą, užsukti čiaupą, rūšiuoti atliekas, nešiukšlinti, rinktis darnaus judumo priemones. Maži dalykai gali turėti didelį poveikį.

—————————————————————————————————————————————

naujasPrie pilietinės akcijos Kaune taip pat jungiasi UAB „Krinona“. Dalinamės renginio Kauno rotušėje plakatu.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*