Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Jurbarkas jungiasi prie Žemės valandos

Herbas_RGBJurbarko rajono savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandaos“ ir kovo 19 d. nuo 20.30 val. vienai valandai išjungs šviesas beveik visame Jurbarko mieste išskyrus Muitinės, Barkūnų, Tilžės, Pamituvio, Pramonės, P. Paulaičio, Kalnėnų, A. Giedraičio-Giedriaus gatves ir pėsčiųjų taką palei Imsrės ir Mituvos upes.Vida Rekesiene

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės komentaras: Akivaizdu, kad klimato kaita vyksta ir jos poveikis didėja – žiemos darosi šiltesnės, o ir pavasaris ateina vis anksčiau. Mūsų įprastas gyvenimas kinta. Klimato kaita – visuotinė problema, todėl prie jos sprendimo turime prisidėti kiekvienas. Tą galime padaryti naudodami elektros energiją taupančias lemputes, neužmiršdami išjungti šviesos, kai jos nereikia, į darbą eidami pėsčiomis ar naudodami kitas, kuo mažiau aplinką teršiančias transporto priemones. Taip pat rūšiuodami atliekas perdirbimui be žalos aplinkai, kuri yra švarinama įvairių akcijų metu. Tai darydami kiekvienas iš mūsų prisidėsime prie to, kad „Žemės valanda“ truktų ilgiau nei 60 minučių.

Klimato kaita negali būti sustabdyta iš karto, tačiau kuo anksčiau suvoksime šios padėties rimtumą, tuo geriau gyvensime ir išsaugosime mūsų planetos grožį, puoselėsime ekologinę žemės aplinką, kurioje gyventų sveikas ir gražus žmogus.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*