Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Jonava jungiasi prie Žemės valandos

layout_set_logoJonavos rajono savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ ir kovo 19 d. išjungs apšvietimą Darbininkų, Gudžionių, Fabriko, Mokyklos, Geležinkelio, Mažojoje, Topolių, Ateities, Pylimo, Birutės, Aušros, Kęstučio, Parko, Prezidento, Vytauto gatvėse, taip pat dalyje Girelės, Basanavičiaus (nuo įvažiavimo iš Ukmergės iki geležinkelio viaduko), Panerių (nuo geležinkelio tilto per Nerį iki Basanavičiaus g.) gatvių ir Birutės, Vytauto skersgatviuose. Šviesos bus užgesintos ir dviračių take palei Neries upę, Sąjūdžio aikštėje, Šviesos bokšto žiede, parke prie Janinos Miščiukaitės Meno mokyklos.

Jonavos miesto seniūnijos seniūno Povilo Beišio rašte, kuris skirtas akcijos koordinatoriui, pateiktas komentaras: Akcijos tikslas ir aktyvus jos palaikymas – tai pareiškimas, kad mums, sąmoningiems piliečiams, svarbu dalyvauti ir pamąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, pradėdami nuo savęs, kad sumažintume kenksmingus žmogaus veiklos padarinius gamtai. Tuo pačiu norime atkreipti gyventojų dėmesį ir paskatinti keisti netinkamus įpročius, neteršti gamtos, rūšiuoti atliekas, kad savo indėliu mažintume pragaištingą Žemei šiltnamio efektą.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*