Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Druskininkai jungiasi prie Žemės valandos

herbas_Druskininku tamsiai melynasDruskininkų savivaldybė jungiasi prie Žemės valandos ir kovo 19 d. 20.30 val. Vilniaus alėjoje išjungs gatvės apšvietimą bei  Druskininkų pramogų aikštėje surengs koncertą (renginio  plakatas apačioje). Savivaldybės administracija jau informavo apie akciją įvairioms įstaigoms.

meras__darbo kabineteDruskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko komentaras: Anksčiau apie klimato kaitą ir jos padarinius kalbėjo mokslininkai, o šiandien kiekvienas jaučiame, kad klimato kaita iš tiesų sparčiai vyksta kartu keisdama ir įprastą mūsų gyvenimą, o susidūrimai su netikėtais klimato reiškiniais neretai tampa pražūtingi. Šiuolaikinė visuomenė nori suderinti gamtos išteklius ir patogų vartotojišką gyvenimą, bet tai yra neįmanoma. Negalima alinti planetos ir tikėtis, kad nesusidursime su padariniais. Susidursime. Todėl labai svarbu suvokti, kad turime atsisakyti tam tikrų vartotojiškų įpročių, skatinančių klimato kaitos procesus.

ZEMES VALANDA PLAKATAS 2016.cdrPradėti būti atsakingais prieš gamtą galime jau šiandien. „Žemės valanda“ gali tęstis kiekvieną dieną, jei tik išsiugdysime ir savo vaikams įdiegsime iš pirmo žvilgsnio mažus, tačiau labai reikšmingus kasdieninio gyvenimo įpročius. Rūšiuoti atliekas, išjungti buitinius prietaisus, kai jais nesinaudojame, naudoti energiją taupančias elektros lemputes, tausoti vandenį, mažiau naudotis automobiliu, mažinti vartotojiškus įpročius – nesunkiai galime visą tai įgyvendinti. Klimato kaita yra žmonių rankose. Todėl būkime vieningi spręsdami planetos, savo ir savo vaikų ateitį.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*