Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > „Aplinka rūpintis reikia kasdien“ – R. Malinauskas

meras__darbo kabineteKodėl kiekvienam Lietuvos gyventojui svarbu kovoti su klimato kaita? Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas atsako:

„-Šiandien ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje jau jaučiame klimato kaitos padarinius, kurie turi įtaką mūsų veiklai, sveikatai, poilsiui, laisvalaikiui.
Ši problema atsakingai sprendžiama pasauliniu mastu, džiaugiuosi, kad priimami svarbūs sprendimai, įsigaliojo Paryžiaus klimato kaitos susitarimas, tačiau pirmieji ir patys svarbiausi pokyčiai kovojant su klimato kaita ir jos padariniais prasideda nuo mūsų pačių, Išjungti nenaudojamus elektros prietaisus, rūšiuoti atliekas, tausoti vandenį ir kitaip rūpintis aplinka turi herbas_Druskininku tamsiai melynastapti kasdieniniu įpročiu mums ir mūsų vaikams.
Todėl kviečiu ne tik prisijungti prie „Žemės valandos“ iniciatyvos, bet būti atsakingais ir rūpintis mus supančia aplinka kiekvieną dieną.“

Druskininkų savivaldybė prisijungs prie akcijos „Žemės valanda“. Renginį miesto aikštėje organizuos Druskininkų kultūros centras.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*