Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Anykščiai jungiasi prie „Žemės valandos“

DSC_2970-2inter„Kodėl kiekvienam iš mūsų svarbu kovoti su klimato kaita? Nes kiekvienas iš mūsų yra atsakingas ne tik už save, ne tik už savo artimą, bet ir mūsų jaunąją kartą, kuri dar tik mokosi pažinti ir suprasti trapią aplinką, kurioje gyvename. Todėl privalome ugdyti šios kartos smalsumą, norą mokytis ir suprasti, kad tik rodydami tinkamą pavyzdį pasieksime trokštamą rezultatą – išsaugosime planetos gyvybingumą ir sumažinsime grėsmę visai žmonijai.“ – sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

Anykščių mieste šviesa bus išjungta Šventosios upės pėsčiųjų ir dviračių take (5,6 km), Vyskupo skvero prieigose (Vyskupo skveras 1, Anykščiai).
Anykščių rajono savivaldybė drauge su aktyvia Anykščių naujų vėjų bendruomene Anyksciu herbasorganizuoja jau tradicija tapusį bėgimą kairiuoju Šventosios upės pėsčiųjų ir dviračių taku. Anykščių švento apaštalo evangelisto Mato bažnyčios ir Vyskupo skvero papėdėje tamsoje atbėgę bendruomenės nariai įkurs tradicinį apeiginį laužą, drauge su miestelėnais ir svečiais vaišinsimės Anykščių šilelyje rinktų žolelių arbata ir pasitiksime artėjantį pavasarį. Anykščių rajono savivaldybė ragins prie akcijos prisidėti kuo daugiau Anykščių rajono įstaigų, įmonių ir gyventojų ir nors valandai išjungti šviesą.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*