Pagrindinis > Renginiai > Žemės valanda 2017 > Alytus jungiasi prie Žemės valandos

herbas-grazusAlytaus miesto savivaldybė jungiasi prie „Žemės valandos“ akcijos ir 2016 m. kovo 19 d. 20 val. 30 min. Rotušės aikštėje išjungs apšvietimą ir surengs renginį. Renginio programą rasite apačioje.Vytauto Grogaravičiaus nuotrauka

Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus komentaras: Jau šiandien sunku prognozuoti, koks bus oras po savaitės. Vis dažnesnės ilgos sausros ar netikėtai šaltas pavasaris. Mūsų vaikams, anūkams su šiais iššūkiais teks susidurti dar dažniau. Įvairūs netikėti reiškiniai keičia klimatą visuose žemynuose, tirpdo ledynus, kelia uraganus, sausros neša milžiniškus nuostolius ir palieka badauti kai kurias skurdesnes šalis. Mes turime prisiimti atsakomybę ir įsipareigojimus ateities kartoms.

zemesvalandaNorint, kad „Žemės valanda“ truktų ilgiau, ne tik valandą, galime daryti labai paprastus žingsnius – vandens elektriniu virduliu kaisti tiek, kiek reikia, išeinant iš kambario išjungti šviesą, telefono kroviklį ar televizorių išjungti ne tik pulteliu, bet ir mygtuku. Galiausiai rūšiuoti šiukšles ir nespausdinti nereikalingų popierių. Kiekvienas mažas veiksmas yra žingsnelis galvojant apie mūsų planetą.

 

„Žemės valandos“ renginius koordinuoja Susivienijimas Žali.LT. Pagrindinis iniciatyvos partneris – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*