Pagrindinis > Renginiai > „Žaliojo pasižadėjimo” projektas

Nors pasigirsta balsų, kad referendume dėl atominės elektrinės pareikšta piliečių valia bus tik „patariamoji“, bet kuriuo atveju tai bus labai svarus signalas būsimai šalies vyriausybei. Spalio 14-osios balsavimas bus dar svaresnis, jei referendume pasisakantys žmonės žinos, kokios pozicijos dėl AE toliau laikysis jų išrinktieji. Todėl Žali LT sumanė iniciatyvą, kurios metu visų kandidatų pozicijos galėtų būti sukauptos vienoje vietoje.

Žalieji pasižadėjimai – kandidatų į Seimo narius įsipareigojimai dėl atominės energetikos

Nevyriausybinė organizacija – Lietuvos žaliųjų susivienijimas Žali.LT vykdo „Žaliojo pasižadėjimo” projektą, kurio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į 2012 m. spalio 14 d. įvyksiančius LR Seimo rinkimus ir referendumą dėl atominės elektrinės. „Žaliasis pasižadėjimas” – tai kvietimas kiekvienam kandidatui į Seimo narius viešai išsakyti savo poziciją atominės elektrinės klausimu. Šioje „Žaliojo pasižadėjimo“ paskyroje galima patikrinti visų kandidatų į LR Seimą požiūrį į atominę energetiką. Šalia kiekvieno kandidato pavardės bus matomas jo poziciją atitinkantis žaliasis arba atominis simbolis. Paspaudę ant žaliojo simbolio galėsite pamatyti kandidato pasirašytą „Žaliąjį pasižadėjimą“. Pasirašytas dokumentas – tai viešas pažadas, kad Seimo nariu išrinktas asmuo nerems jokios atominės ir pasisakys už atsinaujinančią energetiką.

Informacija kandidatams į Seimo narius:

Mes prašome kandidatų, gavusių šį pasižadėjimą, išreikšti savo poziciją atominės energetikos atžvilgiu – tai yra, pranešti  apie savo nepritarimą tokiam pasižadėjimui arba, jei pritariate, atsispausdinti jį, pasirašyti, nuskanuoti arba nufotografuoti ir grąžinti mums el. paštu zali.vilnius@gmail.com. Lauksime Jūsų atsakymo iki spalio 13 d.

Jeigu galite, persiųskite šį prašymą savo kolegoms kandidatams, kad Lietuvos žmonės turėtų kuo daugiau tikrų žinių, kaip jų valia, išreikšta balsuojant už ar prieš atominę referendume, bus atstovaujama jų rinktų Seimo narių.

Pasižadėjimo šabloną galit parsisiųsti čia – Pasižadėjimo dokumentas. Video apie šią iniciatyvą galite rasti čia – pasižadėjimo reklama.

 

Pasižadėjimą davusių politikų sąrašą galite rasti čia – Sąrašas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*