Pagrindinis > Kita > Pasižadėk ir prisidėk prie klimato kaitos mažinimo

Žali.LT jungiasi prie nevyriausybinių organizacijų iniciatyvos ir kviečia iki gegužės 11 d. kandidatus į Europos Parlamentą pasirašyti pasižadėjimą dėl klimato kaitos (pasižadėjimo pavyzdys, PDF).

Prisijungdami prie šios akcijos kandidatai pripažįsta, jog klimato kaita yra svarbi problema, o jos sprendimui reikalingi ambicingi Lietuvos, Europos ir viso pasaulio įsipareigojimai ir neatidėliotini veiksmai. Šiuo pasižadėjimu kandidatai palaiko viso pasaulio žmonių teises į saugų klimatą ir galimybę gyventi saugioje aplinkoje.

Tokia klimato kaitos pasižadėjimų akcija vyksta visoje Europos Sąjungoje. Apie akcijos eigą Europoje savo interneto svetainėje informuoja Climate Action Network-Europe, nevyriausybinių organizacijų tinklas, kuris jungia kelis šimtus organizacijų, dirbančių klimato kaitos srityje.

Daugiau informacijos apie akciją rasite http://aplinkosauga.lt/eprinkimai2014/. Informaciją apie prie pasižadėjimo prisijungusius politikus taip pat skelbsime savo interneto svetainėje.

Pasirašytus klimato kaitos pasižadėjimus politikai gali siųsti paštu adresu VšĮ „DVI Darnaus vystymo iniciatyvos“, Konstitucijos pr. 23B-510, Vilnius, el. paštu inga@dvi.lt, arba įteikti asmeniškai iki gegužės 11 d.

Pasižadėjimą pasirašiusių kandidatų sąrašas (atnaujinta 2014.05.16) – 2014 pasižadėjimai

 

baneris-KEIsTA-final-300x120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*