Pagrindinis > Kita > Apie mus rašo. „Žali.LT“ susivienijimas šeštadienį rengia atvirą suvažiavimą

zaliTrečius metus skaičiuojantis jaunų aktyvių žaliųjų visuomenininkų organizacija susivienijimas „Žali.LT“ gruodžio 7 dieną organizuoja judėjimo metinį susirinkimą-forumą. Į jį atvykti kviečiamos visos žaliosios organizacijos ir žaliai mąstantys piliečiai. Šių metų forumo akcentas remiasi žaliųjų organizacijų bendradarbiavimo ir vienijimosi principu. Aktyvia visuomenine veikla ne vien aplinkosauginėje, bet ir socialinio teisingumo, pilietiškumo ir politikų spaudimo sferoje, pasižymėję jaunieji idealistai užsimojo suvienyti išsibarsčiusias aplinkosaugines organizacijas taip sustiprinant žaliųjų idėjų poziciją ir įsukant aplinkai draugiškų vėjų sūkurį.
„Stipraus ir plataus, apgalvoto visuomeninio ekologinio judėjimo poreikis Lietuvoje akivaizdus, nes projektinės veiklos neužtenka – būtina telkti ir intelektualią, ir masišką atsvarą sprendimų priėmėjams, dažnai linkusiems atitrūkti nuo visuomenės ir ypač gamtos interesų“, – teigia vienas iš susivienijimo idėjinių lyderių Linas Kranauskas,
Pasak L. Kranausko, Žalias judėjimas neatsiras iš niekur ir neveiks už mus ir be mūsų. „Žinau daug asmenybių, kurios laikosi atokiau dėl to, kad „kažkas čia kažką neteisingai daro“, bet galiu patikinti, kad visų žmonių gebėjimai yra riboti, tačiau kiekviena/s turi „pašaukimą“ ar pasirinkimą specializuotis skirtingose veiklose, ir tik sujungę savo ribotus indėlius į sąveikaujančią, bendradarbiaujančią, solidarią visumą pasieksime, kad platus, dabartinei žalojančiai sistemai alternatyvus balsas atsirastų“, – sako vienas iš susivienijimo steigėjų Linas Kranauskas.
Organizatoriai kviečia prisijungti prie žaliųjų suvažiavimo ir forumo, kuriame svarstys aktualias ekologines temas (kalbės Inga Valentinienė, Marius Markevičius, Andrejus Gaidamavičius, Gintarė Jonušauskaitė ir  Inga Ringailaite, Susivienijimo nariai) bei demokratinio susivienijimo ateitį, – o gal net ir prie paties susivienijimo.
Renginio metu vyks žaliųjų organizacijų forumas, kuriam pasibaigus, vyks susivienijimo Žali.LT organizacijos visuotinis susirinkimas, išklausant pristatant metines veiklos ir finansines ataskaitas, perrenkant atstovaujančiąją organizacijos grandį, pakeičiant įstatus ir apsitariant artimiausios darbinės veiklos klausimais.
Renginys visiems atviras, bet organizatoriai dėl visa ko prašo registruotis el.paštu: zali.vilnius@gmail.com. Forumas vyks Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto J. Dagio auditorijoje Čiurlionio g. 21, Vilnius. Pradžia – 12 val.

Bernardinai.lt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*