Pagrindinis > Projektai > Projektas SMILE & PLAY > Puiki žinia apie Erasmus + programos projektą “SMILE & PLAY”

Susivienijimas Žali.LT didžiuojasi, jog drauge su patikrintais partneriais įgyvendinti projektai ne tik pripažįstami kaip labai sėkmingos patirtys, tačiau atkreipiame dėmesį, kad tokios partnerystės tampa tvariomis. Vos baigėme įgyvendinti Erasmus + programos mokyklinio ugdymo strateginės partnerystės projektą “SMILE”, kurio metu sukurti moduliai sėkmingai naudojami formaliam ir neformaliam anglų kalbos mokymui(si) partnerių šalių mokyklose ir nevyriausybinėse organizacijose, jau vėl startuojame su tęstine šio projekto idėja. Š.m. balandžio 6-7 dienomis  vyko pirmasis susitikimas su partneriais šiltai pavasariškame Makedonijos mieste Skopje. Susitikimo metu aptarėme naujojo projekto tikslus, įgyvendinimo planą ir pasidalinome darbus, siekiant numatytų projekto tikslų. Pirmame projekto įgyvendinimo etape bus apžvelgiamos pasaulinės gerosios patirtys bei CLIL metodikos principai, taip pat žaidimo prasmė ir metodų taikymo galimybės ugdymo(si) procese, taip pat kaupiamos partnerių idėjos apie galutinio produkto- žaidimo formatą ir panaudojimo galimybes.

„SMILE  and PLAY“ – tai Erasmus + programos remiamas mokyklinio ugdymo strateginių partnerysčių projektas, kurio pagrindinis tikslas  kurti ir skleisti novatorišką požiūrį į švietimą, pasitelkiant kūrybiškumą ir šiuolaikinius metodus sukurti mokymosi priemonę- edukacinį stalo žaidimą. Projekto idėja ir veiklomis siekiama skatinti mokytis užsienio kalbų pasitelkiant dviračių ir aplinką tausojančio transporto temas, taikant CLIL metodikos elementus ir žaidybinius (angl.gamification) mokymosi elementus. Kitaip tariant, mokydamiesi užsienio kalbos mokiniai susipažins su darnaus vystymosi, tvaraus transporto ir judumo temomis, kai veiklų ašis yra dviratis. Be to, kad sužinos daugybę naujų žodžių, situacijų jie kurs ir atras naujas perspektyvas apie tai, kaip saugoti ir rūpintis aplinka. Manome, kad tokiu požiūriu, kuris atitinka šiuolaikinio ugdymosi koncepcijas ir XXI a. vaikių poreikius bus vadovaujamasi įgyvendinant tiek formalaus tiek neformalaus ugdymo veiklas, taip  prisidedant prie tvaresnės ir už aplinką atsakingos Europos visuomenės kūrimo. Šio projekto veiklos ir galutinio produkto kūrimas bus grindžiamas ankstesnio projekto „SMILE“ mokymosi modulių koncepcija. Patirtis ir modulių temų elementai bus pritaikyti ruošiant edukacinio žaidimo turinį ir pristatyti seminarų, susitikimų ir konsultacijų metu pradinio ugdymo užsienio kalbų mokytojams visose projekto partnerių šalyse.

Projekto koordinatorius – „Eco-Logic“, Makedonija. Partneriai – Žali.LT, Lietuva ir „ReBike ALTERmobility“, Italija, taip pat į projekto veiklas įsitraukia ir asocijuoti projekto partneriai-  mokyklos Makedonijoje : Rade Kratovce, Pastelozzi, Malina Pop Ivanova.

Projekto „SMILE and PLAY“ pradžia 2018 m., pabaiga 2020 m.

Kviečiame pamėgti projekto profilį ir sekti naujienas ČIA

Pasidomėti ankstesniu projektu- SMILE ir parsisiųsti jo metu sukurtus mokymosi modulius galite ČIA

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*