Dalintis

Projektai

čia rasite kokiuose projektuose mes dalyvaujame

Molėtų rajono savivaldybė prisidės prie akcijos „ Žemės valanda“

Sigutė : kovo 9, 2017 7:47 am : Žemės valanda 2017
Molėtų rajono savivaldybė prisidės prie akcijos „ Žemės valanda“ ir visų Molėtų rajono savivaldybės seniūnijų (Alantos, Balninkų, Čiulėnų, Dubingių, Giedraičių, Inturkės, Joniškio, Luokesos, Mindūnų, Suginčių, Videniškių) centruose, bei Molėtų mieste Vilniaus g. (nuo bažnyčios iki poliklinikos) išjungs gatvių apšvietimą. Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys teigė, kad kovoti su klimato kaita yra išskirtinai svarbu: „Žinome more »
Leave a response »

Širvintų rajono savivaldybė prisijungė prie „Žemės valandos“

Sigutė : kovo 9, 2017 7:39 am : Žemės valanda 2017
Širvintų rajono savivaldybė, prisidėdama prie akcijos „Žemės valanda“, kovo 25 d. nuo 20.30 iki 21.30 išjungs tilto (P. Cvirkos g.) apšvietimą. Savivaldybės administracija pakvies įmones, įstaigas ir gyventojus prisidėti prie akcijos, siekiančios atkreipti viso pasaulio dėmesį ir išreikšti susirūpinimą dėl pragaištingų žmogaus veiklos padarinių gamtai. Širvintų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ : • Edukacinės valandėlės ,,Kodėl Žemei skauda”? more »
Leave a response »

Anykščiai jungiasi prie „Žemės valandos“

Brigita : kovo 5, 2017 6:10 pm : Žemės valanda 2017
„Kodėl kiekvienam iš mūsų svarbu kovoti su klimato kaita? Nes kiekvienas iš mūsų yra atsakingas ne tik už save, ne tik už savo artimą, bet ir mūsų jaunąją kartą, kuri dar tik mokosi pažinti ir suprasti trapią aplinką, kurioje gyvename. Todėl privalome ugdyti šios kartos smalsumą, norą mokytis ir suprasti, kad tik rodydami tinkamą pavyzdį more »
Leave a response »

Kovo 25 d. Kaišiadorys išjungia šviesas

Brigita : kovo 5, 2017 6:01 pm : Žemės valanda 2017
Kaišiadorių rajono  savivaldybė ir  jos  vadovai prisidėdami prie globalios akcijos „Žemės valanda 2017“  kovo 25 d. nuo 20.30 val. vienai valandai  ragina Kaišiadorių savivaldybės gyventojus  susimąstyti,  kaip galima sumažinti pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai ir  prisidėti  prie pasaulinės iniciatyvos. Prisidedant prie  gamtosauginės akcijos, šviesos bus išjungiamos centrinėje Kaišiadorių  miesto – Gedimino gatvėje. Taip pat akcija more »
Leave a response »

Visaginas „Žemės valandai“ sako „Taip“!

Brigita : kovo 5, 2017 5:42 pm : Žemės valanda 2017
„Mūsų Žemė – gyvas organizmas, kvėpuojantis, augantis, besidžiaugiantis ir kenčiantis kartu su mumis. Tai tarsi mūsų šeimos narys, kuriuo privalome rūpintis ir puoselėti. Todėl turime susimąstyti, kokią Žemę paliksime po savęs bei susitelkti bendram kilniam tikslui – pradėkime kurti sveikesnę ir „žalesnę“ mūsų planetos ateitį jau šiandien!“ – sako Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė. Kovo more »
Leave a response »

Valanda poilsio Žemei ir Kaune

Brigita : kovo 5, 2017 5:29 pm : Žemės valanda 2017
Kauno miestas jungiasi prie iniciatyvos „Žemės valanda“ ir vienai valandai išjungs šių vietų ir pastatų apšvietimą: – Laisvės alėja; – Rotušės aikštė ir pastatas; – Prisikėlimo bažnyčia; – Vytauto Didžiojo bažnyčia; – Įgulos bažnyčia; – Kauno miesto savivaldybės pastatas.
Leave a response »

„Saugoti savo planetą pradėkime mažomis iniciatyvomis“ – Šiauliai jungiasi prie „Žemės valandos“

Brigita : kovo 5, 2017 5:16 pm : Žemės valanda 2017
„Klimatas keičiasi – vis dažniau girdime apie pasaulyje vykstančias stichines nelaimes, tirpstančius ledynus, spartų vandens lygio kilimą, intensyvėjančias sausras, o kitur – apie dažnus potvynius. Visa tai mums atrodo tolima ir nepažįstama, tačiau visa tai vyksta toje pačioje Žemėje, kurioje mes gyvename. „Žemės valanda“ yra prasminga iniciatyva, kurios metu kiekvienas galime įsivertinti save ir pagalvoti more »
Leave a response »

Zarasų rajono savivaldybė prisijungia prie akcijos „Žemės valanda“

Brigita : kovo 5, 2017 4:58 pm : Žemės valanda 2017
Zarasų rajono savivaldybė prisijungs prie akcijos „Žemės valanda“. 2017 m. kovo 25 d. 20.30 val. Šviesos bus išjungtos: 1. Zarasų mieste: Sėlių aikštėje, D.Bukonto gatvėje bei apžvalgos rate; 2. Dusetų mieste: Nepriklausomybės aikštėje. 
Leave a response »

Elektrėnų savivaldybė dalyvaus „Žemės valandos“ akcijoje

Sigutė : kovo 4, 2017 8:07 am : Žemės valanda 2017
Elektrėnų savivaldybės administracijos vyr. specialistas-ekologas Audrius Balnys: „Žemės valanda – pasaulinė akcija, kuomet gyventojai ir įvairios organizacijos valandai laiko išjungia visą gyvybiškai nebūtiną apšvietimą. Akcijos tikslas – bent trumpam sumažinti Žemės taršą ir atkreipti visuomenės dėmesį į ekologines problemas. „Žemės valandos“ akcija nesiekia sutaupyti didelio elektros kiekio – veikiau atkreipti dėmesį į būtinybę saikingai naudoti more »
Leave a response »

Panevėžys kartu su „Žemės valanda“

Sigutė : kovo 4, 2017 7:43 am : Žemės valanda 2017
Panevėžio miesto savivaldybė jau penktą kartą jungiasi prie akcijos „Žemės valanda“ ir kovo 25 d. nuo 20.30 val. šviesas valandai išjungs Laisvės aikštėje, Elektros gatvėje ir kitose miesto gatvėse. Taip pat Savivaldybė ragina visas įmones, įstaigas, nevyriausybines organizacijas prisidėti prie akcijos ir vienai valandai sumažinti apšvietimą įstaigos patalpose bei prieigose. Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis more »
Leave a response »
« Page 1, 2, 3 »