Dalintis

Projektai

čia rasite kokiuose projektuose mes dalyvaujame

laurynas-150x150

Žaliąsias miestų erdves išstumia atsigaunanti statybų rinka?

Linas : balandžio 26, 2017 4:06 pm : Uncategorized
Žaliosios miesto erdvės visuomenės gyvenime atlieka labai svarbią funkciją. Parkai, skverai tapę neatsiejama gyventojų poilsio, laisvalaikio vieta, o biologinei įvairovei – gamtos prieglobsčiu. Pasak specialistų, norint turėti pakankamai žaliųjų erdvių ir tinkamą šių priežiūrą, pirmiausia reikia keisti požiūrį į senus medžius. Pagal įstatymų normas, dideliame mieste vienam gyventojui turi tekti 25 kv. m žaliosios erdvės, more »
Leave a response »
IMG_8331

Žali LT ieško naujo komandos nario

Linas : balandžio 19, 2017 6:26 pm : Daržai
Susivienijimas Žali LT ieško savanorės/savanorio MIESTO SODŲ iniciatyvai plėsti Šiuo metu ieškome tokio/s miesto sodų ir daržų atašė, kuri/s norėtų: Kartu su komanda pasiekti, kad miesto sodai taptų visuotine, kasmet augančia iniciatyva Šią idėją nešti į susitikimus su partneriais, institucijų atsakingais asmenimis, rėmėjais, bendruomenėmis Kurti ryšius ir sprendimus, kurie padėtų kiekvienam sodui vystytis maksimaliai savarankiškai more »
Leave a response »

Prie „Žemės valandos“ jungiasi ir Telšiai

Brigita : kovo 24, 2017 8:38 pm : Žemės valanda
„Metams bėgant visuomenė labiau pradeda suprasti, kaip svarbu kovoti su klimato kaita. Kovos būdų yra įvairiausių: vienas iš būdų,  kaip mažinti gamtos išteklių ir energijos naudojimą sumažinant daromą neigiamą poveikį mūsų Žemei: skirti dėmesį atliekų mažinimo prevencijai, kurios tikslas – vengti atliekų susidarymo (pvz.: nesižavėti išvaizdžiomis pakuotėmis ir pirkti prekes be įpakavimų, vengti parduotuvėse plastikinių more »
Leave a response »

Vilniaus miesto savivaldybė jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“

Brigita : kovo 24, 2017 8:20 pm : Žemės valanda
Vilniaus miesto savivaldybė šiemet ir vėl jungiasi prie pasaulinės akcijos – „Žemės valanda“ – ir kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą. „Vilnius yra žalias miestas – net pusę jo teritorijos sudaro parkai ir žaliosios erdvės. more »
Leave a response »

Rietavas jungiasi į „Žemės valandos“ gretas

Brigita : kovo 24, 2017 8:12 pm : Žemės valanda
„Klimato kaita šiandien yra viena aktualiausių pasaulinių problemų, kurios prognozuojamos pasekmės kelia didelę grėsmę žmonijos gerovei. Labai gaila, kad žmogaus veikla prisideda prie šios kaitos. Sprendžiant su klimato kaita susijusius klausimus svarbus tarptautinis bendradarbiavimas, regioninė politika, visuomenės švietimas ir informavimas. Žmogus turi galvoti apie ateitį ir priimti sprendimus kur kas atsakingiau. Dažnai galvojame, kad po more »
Leave a response »

Palanga jungiasi prie „Žemės valandos“

Brigita : kovo 24, 2017 8:07 pm : Žemės valanda
Palanga jungiasi prie Žemės valandos ir š.m. kovo 25 d. nuo 20.30 val. iki 21.30 val. bus išjungtas Palangos tilto ir Palangos Birutės parko apšvietimas.
Leave a response »
svarbu

Dalyvauk ir Laimėk

Martynas : kovo 15, 2017 6:54 pm : Žemės valanda
Kviečiame Jus ar Jūsų organizaciją, bendruomenę, draugus tapti pasaulinės aplinkosaugos iniciatyvos „Žemės valanda“ dalimi ir laimėti koordinatorių Susivienijimo Žali.LT, bei parnerių – Europos Komisijos Atstovybės Lietuvoje įsteigtus prizus.  „Žemės valanda“ pirmą kartą pasaulyje paminėta 2007 metais Sidnėjuje, kuomet 2,2 milijonai žmonių valandai išjungė šviesą. Šie žmonės leido Žemei atsikvėpti ir paskleidė idėją apie būtinybę kovoti more »
Leave a response »

Minėdama Darnaus turizmo metus, Neringa jungiasi prie „Žemės valandos“

Sigutė : kovo 15, 2017 4:45 pm : Žemės valanda
Minėdama Darnaus turizmo metus, Neringa jungiasi prie „Žemės valandos“ Kuršių nerijos kultūrinio kraštovaizdžio išsaugojimu besirūpinanti Neringos bendruomenė jungiasi prie globalios akcijos „Žemės valanda“. Siekiant atkreipti dėmesį į būtinybę tausoti Žemės išteklius, visų gatvių apšvietimas kovo 25-ąją vienai valandai bus išjungtas Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse. Prisijungti prie šios akcijos paskatino ir tai, kad Jungtinės tautos 2017-uosius more »
Leave a response »

Renginiai Šiaulių rajone

Sigutė : kovo 15, 2017 4:15 pm : Žemės valanda
„Kodėl kiekvienam Lietuvos gyventojui svarbu kovoti su klimato kaita? Žemė – tai visų mūsų namai, todėl be galo svarbu rūpintis ja. Žmonija sparčiai juda į priekį, tobulėja, bet kartu su technologine pažanga, vis didesnė našta tenka ir mūsų planetai. Todėl kviečiu visus Šiaulių rajono gyventojus susimąstyti, kaip galima sumažinti pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai ir more »
Leave a response »
03_EH 60+ LOGO_STACKED CLR_JPEG

Konferencija „Kova su klimato kaita: dabarties iššūkiai ir perspektyvos“

Martynas : kovo 14, 2017 9:49 pm : Žemės valanda
Jau visai netrukus, kovo 22 d., trečiadienį, nuo 12 val. Europos Namuose Gedimino pr. 16, rengiama nemokama konferencija „Kova su klimato kaita: dabarties iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencija yra „Žemės valandos“ renginių dalis. Susivienijimo Žali.LT ir konferencijos partnerio – Europos Komisijos atstovybės pakviesti valstybinių institucijų ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai dalinsis įžvalgomis, kokiomis priemonėmis geriausia būtų kovoti more »
Leave a response »
« Page 1 »