Dalintis

Projektai

čia rasite kokiuose projektuose mes dalyvaujame

Nieko nepirksiu diena artėja! (+ ilgėjantis renginių sąrašas!)

Žali : lapkričio 13, 2017 6:20 am : Nieko nepirksiu
Vis dažniau girdime apie darnų vystymą, bet ką tai reiškia? Darnus vystymas iš esmės yra žmonijos poreikių patenkinimas nesumažinant jų galimybių ateities kartoms. Deja, šiuo metu žmonija per metus išnaudoja daugiau Žemės išteklių, nei jų gali atsikurti. Tai reiškia, gyvename į ateities kartų sąskaita, išnaudojame resursus, kuriuos turėtų naudoti tik mūsų vaikai ir anūkai. Šiais more »
Leave a response »
15965257_1568245923216226_3181610247461480088_n

Miesto sodai – žalių erdvių papildymas ir prasmingas panaudojimas

Linas : birželio 19, 2017 6:05 pm : Daržai
Švieži špinatai ką tik iš lysvės, savo rankomis skinti pomidorai, obuoliai, riešutai – tai vertybės, kurių nepatirsime parduotuvėje, kad ir kokia įvairove ji blizgėtų. Jų mes ieškome trumpam nuvažiavę į kaimą – dar prisimenam, ką reiškia palenkti nuo vaisių sunkią šaką, prisiraškyti rasoje sunokusių žirnių, pajusti savo augintos daržovės skonį. Ir daug kas vis dar more »
Leave a response »
laurynas-150x150

Žaliąsias miestų erdves išstumia atsigaunanti statybų rinka?

Linas : balandžio 26, 2017 4:06 pm : Miškai
Žaliosios miesto erdvės visuomenės gyvenime atlieka labai svarbią funkciją. Parkai, skverai tapę neatsiejama gyventojų poilsio, laisvalaikio vieta, o biologinei įvairovei – gamtos prieglobsčiu. Pasak specialistų, norint turėti pakankamai žaliųjų erdvių ir tinkamą šių priežiūrą, pirmiausia reikia keisti požiūrį į senus medžius. Pagal įstatymų normas, dideliame mieste vienam gyventojui turi tekti 25 kv. m žaliosios erdvės, more »
Leave a response »
IMG_8331

Žali LT ieško naujo komandos nario

Linas : balandžio 19, 2017 6:26 pm : Daržai
Susivienijimas Žali LT ieško savanorės/savanorio MIESTO SODŲ iniciatyvai plėsti Šiuo metu ieškome tokio/s miesto sodų ir daržų atašė, kuri/s norėtų: Kartu su komanda pasiekti, kad miesto sodai taptų visuotine, kasmet augančia iniciatyva Šią idėją nešti į susitikimus su partneriais, institucijų atsakingais asmenimis, rėmėjais, bendruomenėmis Kurti ryšius ir sprendimus, kurie padėtų kiekvienam sodui vystytis maksimaliai savarankiškai more »
Leave a response »

Prie „Žemės valandos“ jungiasi ir Telšiai

Brigita : kovo 24, 2017 8:38 pm : Žemės valanda
„Metams bėgant visuomenė labiau pradeda suprasti, kaip svarbu kovoti su klimato kaita. Kovos būdų yra įvairiausių: vienas iš būdų,  kaip mažinti gamtos išteklių ir energijos naudojimą sumažinant daromą neigiamą poveikį mūsų Žemei: skirti dėmesį atliekų mažinimo prevencijai, kurios tikslas – vengti atliekų susidarymo (pvz.: nesižavėti išvaizdžiomis pakuotėmis ir pirkti prekes be įpakavimų, vengti parduotuvėse plastikinių more »
Leave a response »

Vilniaus miesto savivaldybė jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“

Brigita : kovo 24, 2017 8:20 pm : Žemės valanda
Vilniaus miesto savivaldybė šiemet ir vėl jungiasi prie pasaulinės akcijos – „Žemės valanda“ – ir kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą. „Vilnius yra žalias miestas – net pusę jo teritorijos sudaro parkai ir žaliosios erdvės. more »
Leave a response »

Rietavas jungiasi į „Žemės valandos“ gretas

Brigita : kovo 24, 2017 8:12 pm : Žemės valanda
„Klimato kaita šiandien yra viena aktualiausių pasaulinių problemų, kurios prognozuojamos pasekmės kelia didelę grėsmę žmonijos gerovei. Labai gaila, kad žmogaus veikla prisideda prie šios kaitos. Sprendžiant su klimato kaita susijusius klausimus svarbus tarptautinis bendradarbiavimas, regioninė politika, visuomenės švietimas ir informavimas. Žmogus turi galvoti apie ateitį ir priimti sprendimus kur kas atsakingiau. Dažnai galvojame, kad po more »
Leave a response »

Palanga jungiasi prie „Žemės valandos“

Brigita : kovo 24, 2017 8:07 pm : Žemės valanda
Palanga jungiasi prie Žemės valandos ir š.m. kovo 25 d. nuo 20.30 val. iki 21.30 val. bus išjungtas Palangos tilto ir Palangos Birutės parko apšvietimas.
Leave a response »
svarbu

Dalyvauk ir Laimėk

Martynas : kovo 15, 2017 6:54 pm : Žemės valanda
Kviečiame Jus ar Jūsų organizaciją, bendruomenę, draugus tapti pasaulinės aplinkosaugos iniciatyvos „Žemės valanda“ dalimi ir laimėti koordinatorių Susivienijimo Žali.LT, bei parnerių – Europos Komisijos Atstovybės Lietuvoje įsteigtus prizus.  „Žemės valanda“ pirmą kartą pasaulyje paminėta 2007 metais Sidnėjuje, kuomet 2,2 milijonai žmonių valandai išjungė šviesą. Šie žmonės leido Žemei atsikvėpti ir paskleidė idėją apie būtinybę kovoti more »
Leave a response »

Minėdama Darnaus turizmo metus, Neringa jungiasi prie „Žemės valandos“

Sigutė : kovo 15, 2017 4:45 pm : Žemės valanda
Minėdama Darnaus turizmo metus, Neringa jungiasi prie „Žemės valandos“ Kuršių nerijos kultūrinio kraštovaizdžio išsaugojimu besirūpinanti Neringos bendruomenė jungiasi prie globalios akcijos „Žemės valanda“. Siekiant atkreipti dėmesį į būtinybę tausoti Žemės išteklius, visų gatvių apšvietimas kovo 25-ąją vienai valandai bus išjungtas Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse. Prisijungti prie šios akcijos paskatino ir tai, kad Jungtinės tautos 2017-uosius more »
Leave a response »
« Page 1 »