Pagrindinis > Kita > Anonsas: Žaliųjų organizacijų forumas ir pirmininkavimo ET prioritetai

Susivienijimas Žali.LT ir Semiotinių tyrimų centras kviečia Jus ir Jūsų kolegas birželio 29 d. 11 val. Vilniaus „HUB“ (Šermukšnių 6A) dalyvauti žaliųjų organizacijų forume. Forumo metu aplinkosaugos srityje dirbančios organizacijos pasidalins savo akcijų bei projektų geraisiais pavyzdžiais bei suplanuos veiksmus, kurių bus imtasi Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai metu.

Renginio tikslas – pasidalinti veiksmingais metodais, kurie leidžia atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į aplinkosauginius iššūkius bei sukurti veiksmų planą, kurie leistų suformuoti bendrą Lietuvos žaliųjų poziciją svarbiais strateginiais aplinkosauginiais klausimais, įtrauktais į pirmininkavimo darbotvarkę.

Reikia pripažinti, kad pastaraisiais metais žaliosios organizacijos darosi vis aktyvesnės, daugėja ir aplinkosauginių projektų, kūrybingų sprendimų. Vis dėlto informacija apie juos ne visuomet pasiekia visuomenę, ar kitų organizacijų narius. Toks „atsietas“ veikimas neleidžia sukurti pakankamo poveikio ir atgarsio visuomenėje. Tikimės, kad Žaliųjų forumas bus ta vieta, kur eko-kūrybingumas suteiks idėjų ateities planuotiems veiksmams.

Kviečiame Jus dalyvauti renginyje ir registruotis el. paštu – zali.vilnius@gmail.com iki birželio 25 d. registracija vyksta ir facebook socialinio tinklo svetainėje čia.

Norinčius pristatyti savo organizacijos kūrybingus sprendimus prašome apie tai pranešti iki birželio 25 d.

Preliminari renginio programa:

10.30 – 11.00 Dalyvių registracija

11.00 – 13.00 Žalieji kūrybiniai sprendimai (Aplinkosauginių organizacijų veiklų gerųjų pavyzdžių prisistatymas)

13.00 – 14.00 Pietūs (ekologiškas maistas – rengia organizatoriai)

14.00 – 16.00 „Pirmininkavimas ET – Žalioji darbotvarkė“ (Temos: klimato ir energetikos politika, biodegalai, laisvos prekybos sutarties su JAV pasirašymo ir GMO klausimas, atominė energetika , pakuočių direktyva, ES miškų strategija)

16.00 – 16.30 Veiksmų plano apibendrinimas

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*