Pagrindinis > Kita > PASKIRK 2 PROC. ŽALIAJAI KRAŠTO APSAUGAI

Patrauk akį nuo drebančio tanko taikiklio, paskirk JAU SUMOKĖTO (gyventojų pajamų) mokesčio      juokingą dalį žaliems pacifistams!

Untitled-3

 Žalio judėjimo sukūrimas ir perkrovimas Lietuvoje (su visa pagarba istoriniam Lietuvos žaliųjų judėjimui) –  rimtas darbas, kuris neina kaip sviestu pateptas ((c) V.K.). Į jį įdėjome ne tik meilės ir nusivylimo, bet ir  nuožmią pagarbą žmogaus teisėms, behierarchiniam bendradarbiavimui, kur stengiamasi įgalinti  kiekvieną, – skeptišką

 požiūrį į neoliberalių projektų skėtimąsi ir socialinio teisingumo paieškas.

Tad prisidėk prie Susivienijimo Žali LT geriausiai naryste, jei ne – tuomet bent 2 procentais nuo savo jau sumokėto GPM. Dar daugiau miesto daržų, išpuolių prieš nelegalius ir legalius medkirčius, antiatominio ir antiskalūninio triukšmo, – o svarbiausia – nuoseklių pastangų kuriant socialiai sąmoningą žaliųjų frontą, kuris pajėgtų pasipriešinti valstybiniams ar privataus kapitalo gamtą ardantiems projektams ir inicijuoti kitokius – tvarius, alternatyvius, pažangius, aplinkai palankius ar net ją atkuriančius.

 Taikų ir saugų pasaulį sukurs sugyvenanti ir bendradarbiaujanti visuomenė, suvokianti savo atsakomybę prieš pažeidžiamas grupes ir gamtą, – o ne naujos ginklavimosi varžybos.

Žali.lt kodas (pildant 2 proc. skyrimo formą FR0512):  302733520. Kaip užpildyti formą galite pamatyti čia – Zali.lt 2 proc. forma.

daugiau informacijos – www.zali.ltwww.facebook.com/progresyvus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*