Pagrindinis > Kita > Paskirk 2 proc. žaliajai krašto apsaugai

Patrauk akį nuo drebančio tanko taikiklio, paskirk JAU SUMOKĖTO (gyventojų pajamų) mokesčio juokingą dalį žaliems pacifistams!

zaliojo judejimo kurimas

Žalio judėjimo sukūrimas ir perkrovimas Lietuvoje (su visa pagarba istoriniam Lietuvos žaliųjų judėjimui) – rimtas darbas, kuris neina kaip sviestu pateptas ((c) V.K.). Į jį įdėjome ne tik meilės ir nusivylimo, bet ir nuožmią pagarbą žmogaus teisėms, behierarchiniam bendradarbiavimui, kur stengiamasi įgalinti kiekvieną, – skeptišką požiūrį į neoliberalių projektų skėtimąsi ir socialinio teisingumo paieškas.

Tad prisidėk prie Susivienijimo Žali LT geriausiai naryste, jei ne – tuomet bent 2 procentais nuo savo jau sumokėto GPM. Dar daugiau miesto daržų, išpuolių prieš nelegalius ir legalius medkirčius, antiatominio ir antiskalūninio triukšmo, – o svarbiausia – nuoseklių pastangų kuriant socialiai sąmoningą žaliųjų frontą, kuris pajėgtų pasipriešinti valstybiniams ar privataus kapitalo gamtą ardantiems projektams ir inicijuoti kitokius – tvarius, alternatyvius, pažangius, aplinkai palankius ar net ją atkuriančius.

Taikų ir saugų pasaulį sukurs sugyvenanti ir bendradarbiaujanti visuomenė, suvokianti savo atsakomybę prieš pažeidžiamas grupes ir gamtą, – o ne naujos ginklavimosi varžybos.

 

Žali.lt kodas (pildant 2 proc. skyrimo formą FR0512):  302733520. Kaip užpildyti formą galite pamatyti čia – Zali.lt 2 proc. forma.

daugiau informacijos – www.zali.lt, www.facebook.com/progresyvus

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*