Pagrindinis > Kita > Anonsas: Metinis aplinkosauginis forumas „Žmogaus ir aplinkos laisvių iniciatyvos“

2013_01_25_metinis aplinkInformuojame, kad šių metų  sausio 26 d. organizuojamas susivienijimo Žali.LT metinis-ataskaitinis aplinkosauginis formumas tema „Žmogaus ir aplinkos laisvių iniciatyvos“, vyksiantis Žmogaus teisių namuose Latako g. 3. Vilniuje.

Forumo pradžia 11 val.

Pirmoje renginio dalyje įvairių aplinkosauginių ir kitų organizacijų atstovai supažindins dalyvius su savo naujomis iniciatyvomis, veikla, idėjomis bei ateiteis planais aplinkosaugos, bendruomeniškumo skatinimo ir socialinėje srityse.

Antroje dalyje vyks susivienijimo Žali.lt metinis Visuotinis susirinkimas, kurio metu bus išklausyta organizacijos veiklos ataskaita, peržiūrimi įstatai, perrenkami susivienijimo valdymo organai, pristatomi ateities planai ir nauja veikla.

Norintieji bendradarbiauti žaliųjų idėjų įgyvendinimo srityje, galės užpildyti anketą ir prisijungti.

Maloniai kviečiame sudalyvauti renginyje, pasiklausyti, susipažinti, išsakyti savo nuomonę, na ir kartu kurti žalią Lietuvą, siekti ekologinės pažangos , taip pat protingos socialinės politikos,  pagarbos žmogaus teisėms, didesnės demokratijos,  taikos ir kūrybos.

Renginio darbotvarkė pridedama.

Registracija el.p. zali.vilnius@gmail.com ir facebook svetainėje http://www.facebook.com/#!/events/304797862974490/ iki sausio 25 d.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*