Pagrindinis > Kita > Anonsas: Įvyks žaliųjų organizacijų susitikimas

Pratęsiant birželio mėnesį pradėto bendradarbiavimo idėją, šių metų liepos 30 d. 18 val. Blindžių g. 17, VšĮ Socialinių investicijų valdymo centro patalpose (įėjimas į pastatą pro šonines duris nuo Sėlių gatvės pusės) Žvėryne kviečiamas antrasis žaliųjų ir aplinkosauginių organizacijų susitikimas. Susitikimo metu bus tęsiama žalioji diskusija ieškant veiksmingų metodų, leisiančių atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į aplinkosauginius iššūkius, dalijantis idėjomis ateities planuojamiems veiksmams bei kuriant veiksmų planą, bendros pozicijos formavimui svarbiais strateginiais aplinkosauginiais klausimais.

Pirmajame susitikime nedalyvavusios organizacijos turės galimybę pristatyti savo veiklas ir idėjas, pasidalinsime veiklų planais, pasidalinsime naujausia informacija politiniame lygmenyje priimamus sprendimus aplinkosauginiais klausimais, pristatysime pirmojo susitikimo metu užduotus namų darbus, pasiūlymus dėl klimato kaitos ir ILUK direktyvos klausimais, pasiskirstysime veikomis.

Kadangi pastatą ir įėjimą į susitikimo vietą surasti nėra taip paprasta, kviečiame susitikti 17.50 val. prie Sėlių autobusų stotelėje.

Laukiame visų aktyviai dalyvaujant.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*