Pagrindinis > Kita > Anonsas: Žaliųjų stovykla Druskininkų apylinkėse

Šių metų rugpjūčio 9-11 d. susivienijimo Žali.lt nariai ir visi žaliosiosms idėjoms, bei aplinkosaugai neabejingi žmonės kviečiami į žaliųjų stovyklą Druskininkuose. Stovyklos sąskrydžio tema siejama su vietovei būdinga miškų tema. Po pirmosios dienos seminaro-diskusijos „Atsakingas požiūris į miškininkystę ir miškų išsaugojimą“ tema, kur bus pakviesta plati miškininkų, žaliųjų, aplinkosaugininkų ir visuomenės auditorija, laukia  pramoginė – poilsinė atmosfera miškų prieglobstyje, mėgaujantis gamtos teikima ramybe, vaizdais ir laisve.

Stovykla vyks Druskininkų savivaldybės Kermušijos kaime su sportinėmis ir protmūšių rungtimis, maudynėmis vidury miškų tyvuliuojančiame skaidriu vandeniu pasižyminčiame Ašarėlio ežere, pirties malonumais, ornitologinių paskaitų išklausymu ir draustinio aplankymu, retų į raudonąją knygą įrašytų gyvūnų ir augalų stebėjimu, vaizdingų vietovių aplankymu, vakaronėmis prie laužo su dainomis ir laisvomis diskusijomis.

Darbotvarkė bus pateiktos vėliau

Nakvynė numatoma palapinėse, ant šieno, taip pat keletas vietų pirteis antrame aukšte.

Prašome pasiimti palapines, miegmaišius, maudymosi, pirties ir sporto reikmenis, na ir maisto turistinėms vaišėms.

Atvykstant autobusu maršrutai čia. https://eticket.toks.lt/eticket/eticket/RaceList.seam?cid=618615

Jei ketinama vyti tik į sąskrydžio vietą, aplenkiant Druskininkus, tinkamiausias maršrutas – Vilnius-Varėna-Druskininkai (išvyksta iš Vilniaus autobusų stoties 10 val. ir 18.40 val.) išlipant Latežerio stotelėje iš kur iki sąskrydžio vietos reikės paeiti 1 km.

Kviečiame prisijungti ir smagiai praleisti laiką žalioje aplinkoje, žaliųjų bendraminčių rate.

 

laukiame registruojantis https://www.facebook.com/#!/events/191644814329872/ ir el. paštuzali.vilnius@gmail.com

detalesnė informacija tel. 8-610-67245

EU_flag_progryia_LT-01

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*