Pagrindinis > Kita > Anonsas: Žali.LT žaliasis strateginis savaitgalis

Paskutinį balandžio savaitgalį, 27-28 dienomis,viečiame praleisti gamtoje su nakvyne strategiškai planuojant Žali.ltveiklą ir pabūnant visiems kartu.

Šiuo tikslu visi renkamės į Vilniaus rajone, Maišiagalos seniūnijoje esantį Melkio kaimą,https://maps.google.lt/maps?hl=lt&tab=wl usipažįstant su senais krosnių mūrijimo amatais, Švedijos ekokaimų idėjomis, Melkio kaime įkurtais bendruomenės namais, kartu aptariant mūsų idėjas, planus, draugiškai pabendraujant komandoje. Draugiškai gaminsime bendrus pietus ir vakarienę, pertraukose padirbėsime sodybai naudingus lauko ir sodo darbus, o vakare jėgas atgausime pasiperdami kaimiškoje pirtyje ir draugiškai pavakarojame.

Sekmadienį vykstame į Neries regioninį parką aplankydami Dūkšto ąžuolyną, sudalyvaudami Plukių žydėjimo šventėje ir prisijungdami prie dviračių akcijos.

Kelionei pasiimame miegmaišius ir maisto bendiems pietums vakarienei ir kitos dienos pusryčiams bei iškylai gamtoje.

Programa:

11 val. atvykstame į Melkio kaime įsikūrusią Zinos Gineitienė sodybą, įsikuriame sodyboje. Kas atvyks vėliau – prisijungs prie veiklos vėliau.

– Krosnių gamybos meistras supažindins mus su senovinėmis molinių krosnių mūrijimo technologijomis

– Sodybos šeimininkė žada trumpai supažindinti su savo įspūdžiais iš aplankytų ekogyvenviečių Švedijoje ir pristatyti naujas idėjas.

Toliau siūlau įsijungti į Žali.lt organizacijos idėjų ir strategijų aptarimą. Aptariami klausimai:

– Žali.lt idėjos – projektų plėtra, tęstinumas, pagalba kaimams ir savivaldybėms išsprendžiant šiukšlinimo problemą, šviečiamoji veikla dirbant su mokyklomis, siekiant įkvėpti jaunąją kartą žaliajai idėjai, žaliųjų organizacijų suvienijimo bendriems darbams viziją.
– pokalbiai politikos, ekonomikos, tautinių ir seksualinių mažumų tema?
– pasiūlymai dėl ateities konferencijų, projektų, akcijų.
– Žali.lt svarbiausių tikslų suformavimas,
– organizacijos struktūros suformavimas.

28 d. 10 val. išvykstame į Neries regioninį parką sudalyvaudami Dūkštų ąžuolyną sudalyvaudami Plukių žydėjimo šventėje ir prisijaugdami prie kairiajame Neries krante vyksiančio Dviračių žygio.

Nuvykimui du automobilių ekipažai jau sukomplektuoti
Dalis dalyvių važiuoja dviračiais. Galima prisijungti ir važiuoti kartu.
Galima atvykti autobusu 135 maršrutu Vilnius – Maišiagala nuo Pramogų arenos. Išvykimo laikas 12.50 val.
http://www.marsrutai.lt/vilniausraj/#Routes/,25_88,25_88,25_88,25_751

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*