Pagrindinis > Kampanijos > Skalūnai > Drugelių akcija – Pasaulinės dienos prieš Hidraulinį Ardymą minėjimas

Spalio 19 d. Pasaulinės veiksmo dienos prieš Hidraulinį ardymą proga Susivienijimas Žali.LT rengia aplinkosauginę „Drugelių akciją“. Šiuo renginiu norima atkreipti visuomenės ir valdžios institucijų dėmesį, pasakant STOP aplinkai pavojingai skalūnų dujų gavybai.

Žali.LT kviečia visus, kuriems rūpi išsaugoti mūsų vandenį, gamtą, miškus, žmonių sveikatą, susirinkti Vilniuje, šalia Aplinkos ministerijos (Jakšto g. 4, Vilnius), ir padėti pačių išlakstytus popierinius drugelius, simbolizuojančius mūsų planetos trapumą, kurį turėtume saugoti.

Kviečiame visus prisijunti prie šios kilnios akcijos ir atsinešti pačių išlankstytus popierinius drugelius.

Pakviesti kitus ir prisijungti prie renginio galite facebooke paskyroje – https://www.facebook.com/events/801265799999292/

 

Informacija kaip išlankstyti drugelius:

Origami Butterfly

2 Comments, RSS

 • Akcija

  rašo:
  2015-10-19 at 06:18

  Reikalinga akcija,

  Tik tos priemonės manau visgi didinančios šiukšlių kiekį:
  Kuo virs tie popieriniai drugeliai..

  • Žali.lt

   rašo:
   2015-10-19 at 11:00

   Sveiki Arūnai, drugeliai keliaus į popieriui skirtus konteinerius. Bent jau to tikimės, nes jie buvo atiduoti Aplinkos ministerijai. Esame informuoti, kad bent vienoje srityje ši ministerija yra pažangi – turi atskiras šiukšliadėžes popieriui. Nors būtų dar geriau, kad Aplinkos ministerija ir kitomis ministerijomis bei institucijomis imtųsi rūpintis – ir užtikrintų, kad tokie konteineriai atsirastų visur.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*