Pagrindinis > Kampanijos > GMO > GMO ženklo konkursas

Kovą įsibėgėja „Lietuvos be GMO“ veikla – konkursas ir konferencija

Įsibėgėjanti piliečius, aktyvistus, organizacijas vienijančios iniciatyvinės grupės “Už Lietuvą be GMO” (LBGMO) veikla ypač intensyvi pirmąjį pavasario mėnesį. Kovą rengiamas kūrybinis konkursas maisto produktus žymėsiančiam ženklui “Be GMO” sukurti, o vadinamąją “Žemės dieną” (kovo 20) nutvieks speciali konferencija LR Seime, kur bus plačiau pristatytos esminės iniciatyvos kuriant Lietuvą be genetiškai modifikuotų organizmų.

Dizaino konkursas – ieškomi aplinkai draugiški kūrėjai

Iniciatyvinė grupė “Už Lietuvą be GMO” skelbia konkursą ženklui “Be GMO” sukurti: http://www.facebook.com/events/246701818798557/

Ieškomas unikalus, kūrybingas ir ryškus dizainas, kurio sprendimas bus naudojamas ant tūkstančių gaminių, pabrėžiant, kad maistas vis dar gali puikiausiai gyvuoti be genetiškai modifikuotų “inovacijų”.

Geriausias darbas laimės stilingą dviratį, o kūrinio fizinė išraiška padabins milijonus sūrelių, vyniotinių ir šakočių parduotuvėse ir mugėse. Be to, visi konkurso dalyviai bus apdovanoti ekologiška užrašų knyga-kalendoriumi.

Kiekviena/s konkurso dalyvis gali visiškai laisvai pasirinkti formuluotę, kurią apipavidalins konceptualiu simboliu: “Be GMO”, “Jokių GMO” ar kitas – svarbu aiškiai pateikti idėją, kuri bus suprantama natūralesnių, sveikesnių produktų ieškantiems pirkėjams.

Konkursas nukreiptas ne į baimių skleidimą, o į teisę pasirinkti, vietinės ir natūralaus maisto gamybos rėmimą, ekologiškio ūkio šalies įvaizdį. Ženklas padės atsirinkti ne tik augalinės kilmės produktus be GMO, bet ir pieną, kiaušinius bei mėsą iš gyvulių, nešertų GMO soja.

“Prisidėk prie darnios kultūros plėtros!”, ragina konkurso organizatoriai.

Plačiau apie “Lietuvos be GMO” siekius

Iniciatyvinę “Už Lietuvą be GMO” grupę sudaro Lietuvos žaliųjų judėjimo, Susivienijimo Žali LT, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai, kiti savanoriai, neretai net ir žaliaisiais savęs nelaikantys natūralių produktų entuziastai.

Iniciatyva buriama siekiant propaguoti ekologiško ūkio šalies įvaizdį ir turinį, skleisti skaidrumą ir informuotumą maisto pramonės ir auginimo procesų srityje, supažindinti piliečius, vartotojus su vis įsiplieskiančiais GMO plėtros į Europą židiniais, o ypač – su pozityviomis patirtimis, kaip kuriamas ūkis natūralaus maisto plėtros pagrindu ir kokios daugialypės naudos tai suteikia ne tik ekologiškų produktų gerbėjams, bet ir visos šalies sveikai orientacijai ir gamtai.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*