Pagrindinis > Kampanijos > GMO > Anonsas: Žali.lt inicijuoja GMO vaišes

Tikintiesiems visiškai demokratiškai išsirinkus dievo įpėdinį – viso pasaulio dvasinį vadą, priartėjo viena iš Žemės dienų – gera proga atsikratyti nedieviškos kilmės produktų – genetiškai modifikuotų velnio sėklų.

2013 m. kovo 20 d. 15 val. – 18.30 val. Kudirkos aikštėje susivienijimo Žali.lt iniciatyva organizuojama akcija „Paskutinė GMO vakarienė“, kurios metu visuomenei bus pristatytas stalas su mūsų šalies rinkoje esančiais iš GMO pagamintais produktais.
Akcijos metu dalyviams bus siūloma pasivaišinti šiais produktais, supažindinant juos su GMO mitais, realybe ir juose slypinčiais pavojais.

Visus, norinčius apsaugoti mūsų gamtą ir žmonių sveikatą, bei aiškiai žinoti kokį maistą vartojame, turint aiškią galimybę atsisakyti vartoti GMO, kviečiame prisijungti ir aktyviai sudalyvauti, susipažinti su šia sritimi ir išsakyti savo nuomonę.

Tą pačią dieną seime įvyks iniciatyvinės grupės „Lietuva be GMO“, Lietuvos žaliųjų judėjimo, Susivienijimo Žali LT ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos organizuojama konferencija „Socialiai atsakingas verslas ir genetiškai modifikuoti organizmai“

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*