Dalintis

Kampanijos

čia rasite kokiose kampanijose mes dalyvaujame


flr05-eu-canadatrade-belgi

Pilietinės visuomenės organizacijos ragina neratifikuoti ES-Kanados laisvosios prekybos susitarimo

Linas : gruodžio 2, 2016 5:14 pm : TTIP
455 Europos ir Kanados pilietinės visuomenės organizacijos (tarp jų — ir Lietuvos) paskelbė raginimą neratifikuoti CETA. Europos šalių visuomeninės organizacijos, profsąjungos ir verslo asociacijos reikalauja neratifikuoti šio susitarimo dėl daugelio priežasčių. Pagrindinis argumentas — šis „naujos kartos“ (beprecedentis savo užmoju ir poveikiu) susitarimas atvers neregėtas galimybes didžiausioms tarptautinėms verslo korporacijoms daryti įtaką teisėkūros procesams Europoje more »
Leave a response »
Greenpeace activists demonstrate for more resistance against the Canadian European Trade Agreement (CETA) with a burning CETA sign in front of the Parliament in Hamburg.
Fuer mehr Widerstand gegen das hochumstrittene kanadisch-europaeische Handelsabkommen CETA demonstrieren Greenpeace-Aktivisten am fruehen Morgen vor dem Landesparlament in Hamburg. Mit einem drei Meter großen, gluehenden CETA-Symbol und einem Banner warnen die Umweltschuetzer:„CETA ist brandgefaehrlich“.

Briuselio ir Kanados susitarimas CETA — ne dėl sūrių

Martynas : spalio 31, 2016 5:03 pm : TTIP

Lietuvos valdžios pareigūnai vengia informuoti visuomenę apie vakar Briuselyje pasirašyto ES ir Kanados išsamiojo ekonomikos ir prekybos susitarimo (angl. santr. CETA) tikslus ir galimą poveikį. Lietuvos užsienio reikalų ministro komentaras apie naujas galimybes sūrių ir baldų eksportui skamba tarsi tikrųjų CETA motyvų parodija.

more »
Leave a response »
spuk

CETA: Su visuomene nederintų sutarčių šmėklos tebeklaidžioja URM koridoriais

Martynas : spalio 28, 2016 5:22 pm : TTIP
Mirę, bet nepalaidoti Nepaisant visuomenės pasipiktinimo, milijonų surinktų parašų, sukilusių visuomeninių organizacijų ir profesinių sąjungų, po Europą tebeklaidžioja šmėklos. Tai korporacijų surašyti susitarimai tarp Europos Sąjungos ir JAV ar Kanados vyriausybių. Ir šias šmėklas mūsų Užsienio reikalų ministerija norėtų patyliukais paleisti į gatves, kai piliečiai jau nebegalės nieko padaryti. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nori more »
1 Comment »
spalvotas

Startuoja Darnaus vystymosi tikslų viešinimo kampanija #PasaulisPo1Stogu

Martynas : spalio 7, 2016 8:37 am : Kita, Klimato kaita, Žmonės
Lietuvoje vos 1 iš 16 apklaustųjų žino apie Darnaus vystymosi tikslus (ang. Sustainable Development Goals), pasaulyje egzistuojantį ambicingą planą, kuriam pritaria visų 193 Jungtinėms Tautoms priklausančių valstybių vadovai, kaip per artimiausius penkioliką metų panaikinti skurdą, nelygybę ir efektyviai kovoti su klimato kaita. Tačiau įgyvendinant Darnaus vystymosi tikslus, svarbus ne tik vyriausybių ir tarptautinių organizacijų vaidmuo- more »
Leave a response »
klim

Paryžiaus klimato kaitos žygio dalyviu galima tapti ir internete

Martynas : lapkričio 25, 2015 11:58 am : Kampanijos, Kita, Klimato kaita, Renginiai
Lapkričio 28 d. dešimtys tūkstančių žmonių planavo dalyvauti „Žmonių klimato kaitos žygyje“ Paryžiuje. Tačiau po teroristų atakų visi vieši masinio susibūrimo renginiai buvo atšaukti. Nepaisant to, Europos žalieji nusprendė surengti virtualią eiseną, prie kurios gali prisijungti visi norintys. „Šios idėjos tikslas – užtikrinti, kad žmonių balsai ir mintys būtų aiškiai išgirsti. Norima parodyti, kad visame more »
Leave a response »
440489

SUSTABDYTAS GUDRUS ĖJIMAS TROJOS ARKLIU GMO POLITIKOJE

Martynas : lapkričio 12, 2015 8:28 am : GMO
Daugelį metų priešinęsi genetiškai modifikuotiems organizmams, žalieji garsiai sveikina Europos Parlamento sprendimą neleisti pakeisti dabar galiojančio GMO įteisinimo mechanizmo. Taip buvo sustabdytas gudriai užmaskuotas Trojos arklys, siekiantis įkelti koją nežabotai GMO plėtrai Europoje. Blogiausia, kad Lietuvos deleguotas principingasis Komisaras, atsakingas už sveikatos apsaugos sritį, tapo šio demaskuoto Trojos arklio rėmėju. Keletą metų valdžios koridoriuose sklandęs more »
Leave a response »
drug1

Aplinkos ministerija pasipuošė antiskalūniniais drugeliais

Martynas : spalio 19, 2015 10:43 am : Renginiai, Skalūnai
Šiandien, spalio 19 d., Pasaulinės veiksmo dienos prieš hidraulinį uolienų ardymą proga, Susivienijimas Žali.LT surengė aplinkosauginę „Drugelių“ akciją, kuria siekta atkreipti visuomenės dėmesį į galimas aplinkai ir žmogui žalingas hidraulinio ardymo technologijos naudojimo pasekmes. Šalia Aplinkos ministerijos akcijos dalyviai sunešė iš popieriaus išlankstytus, antiskalūniniais šūkiais papuoštus, drugelius, kurie simbolizuoja mūsų planetos trapumą. Akcijos metu įteiktas more »
Leave a response »
drug_final2

Drugelių akcija – Pasaulinės dienos prieš Hidraulinį Ardymą minėjimas

Martynas : spalio 14, 2015 7:56 am : Skalūnai
Spalio 19 d. Pasaulinės veiksmo dienos prieš Hidraulinį ardymą proga Susivienijimas Žali.LT rengia aplinkosauginę „Drugelių akciją“. Šiuo renginiu norima atkreipti visuomenės ir valdžios institucijų dėmesį, pasakant STOP aplinkai pavojingai skalūnų dujų gavybai. Žali.LT kviečia visus, kuriems rūpi išsaugoti mūsų vandenį, gamtą, miškus, žmonių sveikatą, susirinkti Vilniuje, šalia Aplinkos ministerijos (Jakšto g. 4, Vilnius), ir padėti more »
2 Comments »
Liutauras_Stoskus210_180

Liutauras Stoškus: Kviečiu pasirašyti už piliečių teisių viršenybę prieš korporacijas

Martynas : rugsėjo 27, 2015 7:45 pm : GMO, Skalūnai, TTIP
Labai retai kada agituoju pasirašinėti kokias nors peticijas. Tačiau šis kartas yra vienas iš tų išskirtinių: raginu visus pasirašyti PRIEŠ transatlantinės prekybos sutartį – neleiskime parduoti ateities. Pasirašyti galite ČIA. Kodėl teigiu, kad Transatlantinė prekybos sutartis (TTIP), dėl kurios neviešinamose derybose tariasi ES ir JAV pareigūnai, yra nepaprastai pavojinga? Visų pirma todėl, kad ja pirmiausia bus more »
Leave a response »
image

Trečiadienį — lemiamas (?) balsavimas

Martynas : liepos 6, 2015 3:13 pm : GMO, Kita, TTIP
Savarankiškai organizuojamos Europos piliečių iniciatyvos prieš TTIP ir CETA pranešimas žiniasklaidai 2015-07-06 480 organizacijų reikalauja, kad Europos Parlamentas stabdytų derybas dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties (angl. santr. TTIP). Artėjant balsavimui Europos Parlamente dėl rezoliucijos šia tema, Europos aljansas „Stop TTIP“ siunčia viešą laišką. Šį trečiadienį Europos Parlamente bus antrą kartą mėginama priimti rezoliuciją more »
Leave a response »
« Page 1 »